Царево - 2008

  • 3 243
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Това е хотел на ТУИ в Царево някои бил ли е там,  че се чудим за лятната почивка newsm78

# 1
  • Munich
  • Мнения: 155
Виждала съм го само като съм минавала оттам. Но сегашният управител ми е добър приятел, ако искаш да го питам нещо, ми пиши на лични. Знам, че работят предимно със скандинавски туристи и че е подходящ за семейна почивка, нищо повече. Построен е на плажа на бившия къмпинг Нестинарка. Не знам дали ще ти пишат много хора с отзиви, защото го има едва от 2 години. Май.

# 2
  • Мнения: 410
Ние бяхме миналата година там и сме много доволни.Тази година мислим па да го посетим.Удобен е за семейство с деца,защото плажа е близо и не се влачиш дълго с целият "катун" докато стигнеш.
Ако имаш конкретни въпроси,пиши Peace

# 3
  • Мнения: 114
ние сме с 2 деца и се чудя кое да наемем студио или апартамент и има ли забавления за по големи деца ,големия ми син е на 12г.Там ми се вижда малко скучно ,само тоя хотел .... newsm12А и с изхранването каква е ситуацията

# 4
  • Мнения: 410
За децата няма никакво забавление,все пак това е хотел на TUI.За сажаление забавления има само за чуждестранните деца.

# 5
  • Мнения: 116
Аз лично не бих почивала в Царево отново  Naughty
Преди две години бяхме там само че в хотела до този.
Първо беше много прашно, а този хотел не беше завършен. Нямаше и асфалт дори
Второ, вярно, че плажа е близо, но беше УЖАСЕН. Бяхме там 6 дена, но нито веднъж не минаха да съберат отпадъците, които туристите нахвърляха навсякъде  Sick При положение, че за да ползваш чадър искаха 5 лв (за сведение такива бяха цените по това време на Слънчев бряг  smile3538)
Трето, нямаше нито един свестен ресторант в Царево, а за цените да не говорим. Единия ден ходихме в Китен и платихме два пъти па-ниска сметка за повече неща сигурно  Sick
Мога и още да продължа, но мисля ,че това е достатъчна причина да не ми стъпи крака повече там  Wink

# 6
  • Мнения: 1 006
Темата от предната година http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=189544.0

Тази година за първи път решихме да сменим мястото и се сдобихме с резервация в Царево - във ведомствена станция.......,която на снимката не изглежда много добре, дори не мога да разбера къде точно се намира в града, затова ще помоля, ако има някой от Царево, на лични да ми помогне малко.

Запазила съм си и идеята, че като я видим, ако  много зле, ще тръгнем да си търсим частни квартири /бунгала/ хотел....., но за момента е важно  да разбера за семейства с деца дали е удачен вариант и горе-долу да си планирам нещата.....

# 7
  • Мнения: 136
Коя е станцията, къде се намира горе-долу! Ние всяка година ходим там и доста добре познавам града. Може и да мога да ти помогна

# 8
  • Мнения: 386
Били сме тук http://www.seagarden-hotel.com/hotelbg.html
2 пъти и беше много хубаво , а също и удобно за малката, защото е точно до градината с люлки - пързалки.

# 9
  • Мнения: 1 006
Анулирахме резервацията......и тази година няма да видя Царево...............здраве да е !

Благодаря на включилите се!

# 10
  • Мнения: 1 428
Мислим да почиваме там това лято.Ходил ли е някой там и как е положението с пътя за бунгалата,който бил още в ремонт?

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Били сме тук http://www.seagarden-hotel.com/hotelbg.html
2 пъти и беше много хубаво , а също и удобно за малката, защото е точно до градината с люлки - пързалки.
Може ли някаква информация за цени, че на сайта ги няма  newsm78

# 12
  • Мнения: 1 174
Почивали сме в Царево преди 3-4 г. и няма да повторим.Няма почти никакви забавления за децата.Няма и свесни ресторанти,а цените са космически.Като прибавим и това,че плажа беше каменист с много тясна плажна ивица.Ние ходехме на Нестинарка,но сега незнам как е,чета, че вече са отворили новите хотели там.А вечер ходехме в Китен да не умрем от скука.

# 13
  • Мнения: 540
преглеждам темата с интерес

# 14
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 706
За съжаление и там кипи буен строеж, особено на къмпинг Нестинарка. за пътя ще пиша довечера, че баща ми днес ще ходи до там. 
Най-големия плюс за мен е, че Царево е единствен от градовете с работеща пречиствателна станция на отпадните води и що се отнася до морето водата е сравнително най-чиста.

Общи условия

Активация на акаунт