sqvet i pomo6t ot niakoi,koito go e prejivial

  • 820
  • 3
  •   1
Отговори
  Моля за съвет...правен или приятелски!
  Имам две деца.Големият ми син е на 6 г.,малкия на 1г.Със съпруга ми не живеем заедно от 8месеца.По чисто финансови причини се върнах на работа,майка ми гледа бебето,но е възрастна и често боледува.За ясла ни е рано....може би през септември,но всички знаят какъв проблем е!!!
  Въпросът ми...(по скоро те са няколко)...е някойможе ли да ми даде информация за тези детегледачки от бюрото по труда?;От къде мога да потърся съдействие за развод?Какво правите,ако няма кой да Ви гледа детето???
  Благодаря на всеки,който отговори или даде съвет! Wink

# 1
  • Мнения: 2 556
Съжалявам за затрудненията ти  Sad Искам да ти дам съвет поне относно Бюрото по труда. Действа се така - отиваш на място и говориш с някой от консултантите им, че ти трябва жена за гледане на детето. Те ще те упътят точно какви документи да попълниш и ще ти обяснят каква заплата плащат на жената, за какъв период и т.н. Ти можеш да си й даваш някакви пари отгоре, заедно с тези, които й дават от Бюрото, ще ти е доста по-лесно. За съжаление не съм ползвала точно тази тяхна програма, имам опит в наемането на хора за друг вид работа. Дано ти бъде от полза това и дано се намери подходяща жена за гледане на бебето!

# 2
  Благодаря!А това бюро по труда по местоживеене ли е?

# 3
  • Мнения: 2 556
Предполагам, че да, тук при нас е едно, но ако си в по-голям град, поразпитай къде е.

Общи условия

Активация на акаунт