Помогнете за датата на раждане

  • 3 613
  • 92
  •   1
Отговори
Здравейте!Ето,че изминаха няколко месеца от последното ми писане. Моите приятелки наближава да раждат. Ще си имаме две девойки и нашата женска компания става още по-голяма. Докато исках съвет за бременността, то вече избираме дата за раждане на едната. Тъй като тук мога да получа най-обширни и откровени отговори, сега искам да ни помогнете.
Коя дата за раждане да изберем? От 21.05 до 29.05. Като тя не иска да е на 24 или 25. newsm78 Благодаря за съветите Ви.

# 1
  • Мнения: 27 524
Ух, че сложно. Я, не го мислете толкова. Какво значение има? Хващате една дата за ушите и това е. 27-ми как ви звучи?  Flutter Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
Ми...която каже доктора...какво значение има???

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Е как ги измисляте тези теми  tooth , направо вече не мога с вас. Е как бе хора, това да не кръщене или сватба. Еми раждаш когато му дойде времето, ако е планово секцио, доктора го решава. И всъщност какво значение има коя ще е датата   newsm78  . Не е ли по важно за майката и бебето да са живи и здрави?  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 681
Значи да разбираме,че ще е планувано секцио  newsm78 Ами добре ми звучи 21.05
Успех  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
Е как ги измисляте тези теми  tooth , направо вече не мога с вас. Е как бе хора, това да не кръщене или сватба. Еми раждаш когато му дойде времето, ако е планово секцио, доктора го решава. И всъщност какво значение има коя ще е датата   newsm78  . Не е ли по важно за майката и бебето да са живи и здрави?  Rolling Eyes

ххихиххи тъй де...ако наистина има значение датата, не е ли редно майката да си я реши - там да смята номерологии ли квот иска и да решава...какво дзначение има коя дата се харесва на някакви непознати хора от форума.........

# 6
  • Мнения: 6 438
 Laughing
21.05 е хубава дата  Peace и е празник, Св.Св.Константин и Елена,може детенцето да си дойде с името.Но не трябва ли докторът да реши кога точно ще е  newsm78

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 00:45 от GrOzNoTo^_^PaTe

# 7
  • Мнения: 27 524
може дюдетенцето да си дойде с името.

 Joy Joy Joy

Пате,  Hug

# 8
  • Мнения: 6 438
 Joy
Ама че съм  Crazy Май вече много ми се доспа!

# 9
  • Мнения: 625
Майка ми е родена на 23 май и тя е един необикновен човек.Никога не съм срещала в живота си по-добър човек от нея и по-всеотдайна майка и съпруга.Мисля,че тази дата е прекрасна!

# 10
  • Мнения: 4 753
За датата мога да помогна, за раждането не мога...  Joy 27 май от мене...  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 585
И аз се чудя какво значение има датата, а още по-малко нашето мнение.

Иначе бих предложила 27-ми - моят ден. Flutter

# 12
# 13
  • Мнения: 2 825
Аз не разбрах кой ще ражда  newsm78

Всички дати са хубави, а и периода е между две зодии, та може да се избира  Wink

# 14
  • Мнения: 994
Ако трябваше аз да избирам бих избрала 27.05.2008

Аз не разбрах кой ще ражда  newsm78

Всички дати са хубави, а и периода е между две зодии, та може да се избира  Wink

е той Телецът е почти свършил.

Общи условия

Активация на акаунт