Лакочистител за ноктопластика

  • 1 217
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Момичета, извинявам се за глупавата тема, но имам нужда от бърз отговор: Днес си направих ноктопластика с гел с удължител и забравих да попитам с какъв лакочистител трябва да махам лака...Маникюристката ми си е изключила телефона и не мога да я попитам, а си поразмацах лака и реших да го махна сега, докато имам повечко време... Обаче не знам дали при този вид ноктопластика може да се използва лакочистител с ацетон?  newsm78 Бихте ли ми помогнали?


ПП: още един път извинявам се за темата, но е спешно  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 3 581
Момичета, извинявам се за глупавата тема, но имам нужда от бърз отговор: Днес си направих ноктопластика с гел с удължител и забравих да попитам с какъв лакочистител трябва да махам лака...Маникюристката ми си е изключила телефона и не мога да я попитам, а си поразмацах лака и реших да го махна сега, докато имам повечко време... Обаче не знам дали при този вид ноктопластика може да се използва лакочистител с ацетон?  newsm78 Бихте ли ми помогнали?


ПП: още един път извинявам се за темата, но е спешно  Praynig


Без ацетон обаче за марка не знам - предполагам че всеки става

# 2
  • Мнения: 240
благодаря ти за отговора!   bouquet
Няма значение марката, важното е да няма ацетон значи...отивам до магазина!  Laughing Embarassed

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На O.P.I е много хубав лакочистителя... Peace

# 4
  • Мнения: 202
Само не розовото форте другите всички без ацетон ти вършат работа Manhatan Mavala има и едни ароматизирани на Essence и те стават Peace

Общи условия

Активация на акаунт