На море в Поморие

  • 22 157
  • 129
  •   1
Отговори
  • Мнения: 263
Някой има ли идея къде да намеря работещ закрит детски басейн в Поморие, или близо наоколо (Равда, Несебър, Сл.бряг), сега за празниците??? Ще отседнем в Поморие за 8 дни, идеята ми беше да ползваме басейна в Балнеохотела, ама те решили да продават само дневни карти сега, срещу скромната сума от 75лв. без значение за каква възраст.

# 1
  • Мнения: 263
Вече се върнахме от Поморие, и просто за ваша информация - детският басейн в Sunset Resort, на входа на Поморие откъм Бургас, е прекрасен, 30 С темп., 70 см, има и пързалка. За деца до 7г. е безплатно.

# 2
  • Мнения: 8 769
E, явно понякога форума не всичко знае. Но е хубаво, че сте намерили басейн и че сподели информацията с нас!  bouquet

# 3
Споделете къде сте почивали в Поморие и ви е харесало? В новия град или в стария е по-хубаво? Колко плажа имаи кои е по-хубав в стария град или в новия, разкажете за заведенията...
Предварително благодаря

# 4
  • София, България
  • Мнения: 5 571
хареса ми на външен вид хотела "при американеца" за друго незнам  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 690
Бяхме там на почивка миналата година. Спахме на квартира в новия град, близо до центъра. Иначе мога да ти препоръчам хотел St. George - мъжа ми спи там като е командировка и е много доволен, стига да те устройват цените. Ресторанта им също го препоръчвам.

Има два плажа - охраняем и неохраняем. Централния (охраняемия) е страшно претъпкан, няма къде да паркираш около него и "по наше време" имаше много водарасли и мътилка. Ние ходихме на другия, който е с някъкъв черен и едър пясък, но пък е спокойно и водата беше далеч по чиста. Лошото е, че е неохраняем.

Като цяло не съм очарована от почивката ни там, защото бяхме с малкия и това вечно препускане от квартирата до плажа, пак до квартирата, някъде за обяд, спане и после пак същия маршрут ме умори доста  Sick

# 6
  • Мнения: 9 466
Лично на нас Поморие мн ни хареса Peace
Точно курорт за семейства с деца. Спокойно е, има къде да се разхождате без притеснения от коли и др.такива. Цените са съвсем приемливи Peace
Ние ходихме  2 поредни години за по 20дена, тази пак ще сме там Mr. Green
Не съм разглеждала новия град-били сме винаги в стария.
Там сезона започва едва юли, а ние отиваме към 20-и юни и почти няма туристи.
Има доста сайтове с квартири, хотели...но ти препоръчвам да гледаш нещата на място, защото в едното от ходенията попаднахме на квартири, които нямаха нищо общо със сниманите в сайта Mr. Green, а и да се пазарите за цена Peace
Хотела за който говори petenceto, е в центъра на стария град, но е далечко от плажа/разбирай 20-ина мин пеш/, скъп е...има частни студия и апартаменти близо до плажа за тези пари при това нови и напълно оборудвани .
Относно плажовете-по-големия като ширина на пл.ивица -намира се пред санаториума в Поморие /пред солените езера/ се води централен-охраняем е Peace
Друят е на 'заливчета"-той е прекалено натоварен откъм плажуващи, но пък ще имате голям избор от заведения за обяд. Също е охраняем.
Ето ти един сайт с карти на адресите, снимки...
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php

# 7
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравей аз живея в Поморие бих ти препоръчала новия град по-спокойно е има един голям плаж и няколко мънички на еди от тях сме и ние той ни е буквално под терасатаааааа.и по-добре частна квартира но наистина първо гледай и после наемай.ако искаш помощ пиши на ЛС имаме много познати които дават.......

# 8
  • DE
  • Мнения: 967
Аз също имам приятелка, която дава стая под наем. Тази година е правила ремонт. Много е уютно. Който се интересува да пише.

# 9
  • Поморие
  • Мнения: 162
И аз съм поморийка и препоръчвам стария град-има много повече развлечиния и определено частните квартири са по-добри отколкото в квартала.

# 10
  • Мнения: 1 636
В новият град оЩе не съм ходила,само с колата сме минавали,но от всички чувам,че в старият е по_добре. Имам приятелка,която живее6е в стария град,ожени се,сега е в новия и всеки ден ходи с колата и с децата в старийат град,zаЩото в новият няма къде да се раzхожда,а с деца по тротоарите не е най_умесно.
В St. George бяхме преди години и често се случва6е да не ми се раzнасят всичките плажни неЩа,та ходихме по_рядко.Като се има предвид колко квартири ново строителство има по крайбрежна не бих си и помислила zа хотел на zентъра.
За плажа на новия град не мога лично да кажа ниЩо,може би Ще го посетя таzи година,но прочетох отzив в адресът по_горе на МТВ.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 497
Може ли някоя от поморийките да ми каже на ,каква цена горе- долу вървят апартаментите на вечер.Ще ми се тази година да си вземем апартамент ,че да му е по -широко на малкия.Примерно-стая с три легла и холче или кухня,нещо такова.
Благодаря   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 636
Аz не съм от поморийките,но горе_долу zнам zа хубави апп,тъй като търсих и намерих апп zа на6е семейство приятели,с които Ще сме zаедно. Апп. е ново строителство,на 30 м.от плажа в старият град с иzглед към морето zа 30? на вечер. Има раzбира се и по_евтини,zависи какво търси6,дали държи6 да е н.р.блиzо до плажа и с хубав иzглед.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 497
30 евро е добре,а би ли ми казала от ,колко стай се състои апартамента и това цена за кой месец е?  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 636
Апп е zа/до 3_ма човека и доколкото виждам от снимките е една голяма стая. Цената е от 14.08. Ако те интересува преди 14.08 Ще ти пусна на лични кой е,ако обаче е след 14 вече е zает  Mr. Green Но вярвай ми голямо ровене рових иz сайта,докато го открия  Wink Има6е оЩе 2_3 много добри оферти,но бяха на места,по_неудобни zа нас,тъй като ние сме в съЩата сграда и искаме да сме наблиzо.

Общи условия

Активация на акаунт