дерматит

  • 1 152
  • 4
  •   1
Отговори
Здр. Имам 2 близначета на 6 месечна вьзраст, но около 2 мес. им се появи ДЕРМАТИТ по бузките на лицето, много ги сьрби и непрекаснато се драскат, но не само това е проблема, зачервяват се много бузите, все едно дребни пьпчици енда до друга. Педиатьрката ми предписа един крем, с основа кортикоиди, но това е много вредно, казват че повече от 7 дни не трябва да се използва, но какво да правя, спра да го ползвам и отново се вазпаляват, ползвам и кремове за облекчаване... Моля помогнете, какво да правя, става вьпрос за ДЕЦАТА МИ. БЛАГОДАРЯ.

# 1
  • Мнения: 389
Откакто ползвам козметиката на А-дерма, серията за атопичен дерматит, Кристиян не е имал проблеми, изчезнаха му розовите петна по бузките. Но го мажа всеки ден след баня и го къпя с измиващия гел пак от същата серия! Козметиката е наистина по-скъпичка, но на моето детенце му помогна!

# 2
  • Мнения: 35
Дъщеря ми е с АД и я мазахме с Адвантан крем и със серията на А-дерма за атопичен дерматит и се оправихме,много е хубава.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 413
Отиди си на дерматолог-има много видове лечебна козметика.Наистина кортикостероидните препарати не трябва да се ползват дълго време.Ние се оправиххе с Адвантант-маз и лечебна козметика.В момента ползваме и слънце защитен на Клоран-50 фактор. Peace Бързо оздравяване Hug

# 4
  • Мнения: 683
Здр. Имам 2 близначета на 6 месечна вьзраст, но около 2 мес. им се появи ДЕРМАТИТ по бузките на лицето, много ги сьрби и непрекаснато се драскат, но не само това е проблема, зачервяват се много бузите, все едно дребни пьпчици енда до друга. Педиатьрката ми предписа един крем, с основа кортикоиди, но това е много вредно, казват че повече от 7 дни не трябва да се използва, но какво да правя, спра да го ползвам и отново се вазпаляват, ползвам и кремове за облекчаване... Моля помогнете, какво да правя, става вьпрос за ДЕЦАТА МИ. БЛАГОДАРЯ.

Ако искаш да се оправят, забрави за кортизоновите мазила, от тях кожата изтънява и става зависима и всеки следващ обрив е по-гаден.
Много ефикасен е Нахткерцен балсам на д-р Тайс, напълно безвреден, струва към 12 лв. 200 мл. мажи системно с него поне 2-3 месеца и ще забравиш за дерматита.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт