Имате ли проблем с обувките за 10 месечни бебета

  • 3 213
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Защото аз да. Купила съм 2 номера по-големи и пак крачето не може да се пъхне, много е дебело. Само буйки им стават, ама навън е още студено за по буйки. А те вече ходят бутайки квото намерят и много искат да се движат, жалко е при това положение навън само в количка да седят, за лазене по земята и дума да не става, студ е. Но краката им са много дебели и никакви обувки не им стават  ooooh! И Давид имаше проблем с дебели джолани, но при него не се усети толкова някак си щото проходи чак на годинка. Вие успявате ли да намерите толкова малки обувки, става дума за номера 18-19 които да пасват на бебешки крак и да може да ходи с тях, моите стъпват като в паници, преплитат си краката и падат  ooooh!

# 1
  • Мнения: 2 467
Успявах, но много трудно и основно от чужбина. Моята дъщеря имаше много пухкаво краче.
Ставаха и или маратонки или сандали, които могат да се коригират отпред.

# 2
  • Мнения: 502
и аз за сега успявам. предимно от тук и някой друг чифт от чужбина и софия, но като цяло явно имам късмет.

# 3
  • Мнения: 2 090
Да,до около 1 годинка и половина много трудно намирахме обувки,глезените му бяха пухкави,стъпалцата мънички и беше почти мисията невъзможна Thinking.Единствените които му станаха и ги носи от 10 месеца до 1 годинка са ето тези,с ципче отстрани  и вързанки отпред,и са малък номер http://images25.snimka.bg/005662027-big.jpg ,http://images25.snimka.bg/005662025-big.jpg   Носи ги точно март,април и май месец Hug Peace
После минахме на сандалки,с тях беше малко по-лесно,пак имаше доста обикаляне но...все пак намирахме Wink

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 09:36 от sashimama

# 4
  • Мнения: 9 973
по същата причина купих сандалки

# 5
  • Мнения: 636
До сега не съм имала проблем с обувките, но пък и нейното краче не е пухкаво.

# 6
  • Мнения: 256
Е намират се малко трудно,но все пак намерих маратонки те с тези пухкави крачета ще ни озорят

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Намираме си много лесно обувки.
Но неговия крак не е пухкав,може би затова.
Но моя проблем е,че не ги задържа повече от 5 мин на краката си-постоянно ги събува. ooooh!
И аз обувам,а той събува....обувам-събува....до безкрай.... ooooh!

# 8
  • Мнения: 1 155
И ние имаме голям проблем с намирането на обувчици. За зимата бяхме купили едни високи с връзки на Колев и колев, които й бяха горе долу добре, но вече се стопли и ходихме за пролетни обувки. Стояхме 1 час в магазина  Shockedнаправо обърнахме магазина нагоре с краката и накрая взехме сандилки......единствено те и станаха защото крачето й е късо и дебело.  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 371
На 10-месечна възраст и после до годинка носеше само буйките за прохождане, с цип отдолу, продължаващ отстрани и отгоре с връзки. Бях му взела и едни ботуши, но докато се "разработят" мина време и му беше трудно да ходи с тях. Имаше високо сводче на крачето и затова не му ставаше нищо друго... След годинката се оправи и каквото съм му мерила, всичко влиза и му става.

# 10
  • Мнения: 2 467
Цитат
буйките за прохождане, с цип отдолу,

Tц, тез не били за прохождане. За не проходило дете са. Щото тоз цип можел да увреди крачето (да падне свод и т.н.). За прохождане трябва равна подметка. Като търсих първите обувки и аз се набутах с тези "за прохождане" по съвет на продавачката в К&К.

# 11
  • Мнения: 1 367
Това е често срещан проблем,защото сводът на бебешкото краче е по-висок.С времето,когато започне да ходи стабилно детето,стъпалцето се оформя като кракът на голям човек.Да,имала съм такъв проблем,но не чак толкова сериозен.Някак си успявах да му набутам крачетата в обувки и стъпваше добре,доколкото можеше на тази възраст.

# 12
  • София
  • Мнения: 276
Много ми е трудно и на мен.
Имаме и ние от тези буйки с връзките - те й стават; и едни ботички от чужбина, които са супер и това е.
Не намирам нищо друго. А иска да ходи...  Rolling Eyes

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Маратонки с лепки. Peace

# 14
  • Мнения: 230
Ти ме "застреля" направо. Мислех, че аз имам трудности с обуването на Влади. Той има не пухкав крак, а плавник. И по наследство от мъжа ми. Т.е. това няма да го израсте  Simple Smile
Но чак проблем с обувките не сме имали. Той проходи на годинка и месец, но започна с буйки за прохождане, а те са специално широки. Зимните му обувки бяха на Капчица, но и те предлагаха широк и тесен модел.
Съмнявам седа има полза от марките, които ти казвам. Защото не си в България, но виж примерно тази марка http://www.richter.nn-bg.com/products2.html пише че предлага широки модели.

Общи условия

Активация на акаунт