Столче за хранене Chicco Polly ,Prima Pappa или Cangaroo Sweety

  • 626
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте Simple Smile, вече малката бонбонка стана на 6 месеца и трябва да купуваме столче за хранене! Страшно ми харесва това на Chicco Polly, но в момента нямало внос Sad и затова се надявам мамите които ползват някои от тези модели да пишат впечатления, плюсове и минуси. А ако случайно някоя от вас има някой от тези модели в подходящи нюанси за момиченце, вече не го ползва и реши да го продава много ще се радвам да пише Hug Heart Eyes
Благодара ви предварително!

# 1
  • Мнения: 491
И аз търсих на Чико-Поли около месец...открих го но беше само един който е стоял около година изложен в магазина и не го взех.Харесах си Prima Pappa,и съм много доволна от него.Лесно се чисти,сгъва се много лесно и заема малко място.

# 2
  • Мнения: 139
Здравейте,
Ние ползваме Cangaroo Candy, като този тук http://www.pakostnik.com/bg/pics/6104036887.jpg
Много съм доволна, лесно се почиства, удобен е, а и има и полегнало положение, като люлка. Не е и скъп - около 140 лв.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Имам на Чиполино и на Чико.Цените са с голяма разлика, качеството е еднакво.Тъй, че не се изхвърляй на големи цифри.

Общи условия

Активация на акаунт