Коя наденица?

  • 3 538
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 589
Не съм купувала досега, мъжът ми е вегетарианец и вкъщи почти не влизат месни продукти... обаче чакам гости с деца, които ядат цитирам "наденица, краставици и понякога риба". Искам да им приготвя нещо с наденица, че в рибата хич ме няма. Помагайте моля - каква наденица, коя марка и най-важното - как да я приготвя.

# 1
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Според мен, най-добре е да заложиш на дебела сурова наденица за скара (или грил-тиган).
Марки - колкото искаш на пазара. Аз съм доволна от Чико, тук при нас най-качествени са продуктите на Брадърс комерс.
Може да купиш и карначета.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Суджук за печене, така го пишат на табелите в магазините.Много е вкусен на скара.Всички останали наденици ги развалиха.Обожавах Балканската на Леки, но вече и тя на нищо не мяза.За това препоръчвам този суджук.

# 3
  • Мнения: 1 352
Който си има избира, а ние с гайдите тук какво да кажем Cry, така ми се яде Бг наденица. Ако ще и от развалената да е Sad.

Сори за спама, но няма на кой да се оплача.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 762
Marieta , дай адрес, ще ти пратя  Peace От тази вакумираната май ще стане, ще издържи  Peace Хем ми стана смешно от поста ти, хем мъчно  Hug

# 5
  • Мнения: 1 352
Marieta , дай адрес, ще ти пратя  Peace От тази вакумираната май ще стане, ще издържи  Peace Хем ми стана смешно от поста ти, хем мъчно  Hug

Много мило, но не искам да те натоварвам. Сега ще откриват Бг магазин в Хага, предполагам, че ще пуснат и колбаси.

No more spam2.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
Ние харесваме македонската наденица на Тандем  Peace

# 7
  • Мнения: 19 473
Който си има избира, а ние с гайдите тук какво да кажем Cry, така ми се яде Бг наденица. Ако ще и от развалената да е Sad.

Сори за спама, но няма на кой да се оплача.
E,чак пък от развалената.....То напоследък такива находки има по магазините, че и кучето ми не ги яде, пък ти - БГ наденица!

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351


   Суджук за печене, така го пишат на табелите в магазините.Много е вкусен на скара........
Ние наденица не купуваме щото не се знае какво има в нея, но това ме заинтригува.......

Общи условия

Активация на акаунт