Sab Simplex профилактично?

  • 735
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 312
 newsm78дали мога да капвам по малко в млякото?До скоро бяхме на Аптамил,но малкия повръща и го смених с frizovom и frizolak 50:50 смесено.Приема го добре,но се тревожа да не получи колики от мноооогото балончета(при Аптамила нямаше въобще).
Благодаря предварително.

# 1
4esno da ti kaza na moia sin nisto ne pomagashe za kolikite na dusteria mi susto no nakraia se oburnah kum starite babi i opitah semena ot kopur  niama da poviarvash .....deistva...

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Аз дълго след свършване на коликите слагах капки в млякото, защото махат пяната. Смятам, че няма нищо лошо мв това.

# 3
  • Мнения: 1 312
4esno da ti kaza na moia sin nisto ne pomagashe za kolikite na dusteria mi susto no nakraia se oburnah kum starite babi i opitah semena ot kopur  niama da poviarvash .....deistva...
ние отдавна приключихме с коликити Laughing
 newsm12въпроса ми е могат ли да се възобновят от балончетата в новото мляко?
А лекарството,което ни спаси беше DISFLATYL,отдавна се каня да пусна тема за да го похваля и ще взема вече да го направя-може да помогне на много майки.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Hakiba - ако наистина сте приключили с коликите, ни виждам никакъв смисъл  Thinking от това, да му слагаш САБ и то профилактично!

# 5
  • Мнения: 228
Няма проблем да му слагаш,аз още от време на време и слагам профилактично, но колкото да обере пяната.

# 6
  • Мнения: 6 315
Hakiba - ако наистина сте приключили с коликите, ни виждам никакъв смисъл  Thinking от това, да му слагаш САБ и то профилактично!
  202uu

# 7
  • Мнения: 1 215
Аз от третата седмица й давам инфакол и дали от това, дали от нещо друго, но колики кой знае какви не съм видяла Hug Не мисля, че има нещо вредно да му слагаш капки, но като гледам вече сте големи за колики, те нали уж са само до края на третия месец?

Общи условия

Активация на акаунт