ЩЕ СМЕНЯМ УЧИЛИЩЕТО

  • 1 567
  • 4
  •   1
Отговори
Добър ден, живея с децата ми в Овча Купел.Големият ми син учи в 151-во,завършва 6-ти клас и тази година заради много лоша дисциплина в класа му съвсем развалил успеха си.Бих искала да ви попитам, може ли някой да ми препоръча училище, в което да може да се чуе обяснението на преподавател, да не се разхождат децата по време на час , да не се слуша музика и тъй нататък... ooooh!

# 1
  • Мнения: 737
Ау!Това,което пишеш е ужасно!То и в класа на големия ми син има отвреме на време по някоя изцепка,ама чак да не се чува гласа на учителя и да се разхождат в час.... newsm78
И после искаме образованието да е на ниво.
Премести го бързо.Няма смисъл да ходи в това училище!!!

# 2
  • Мнения: 315
151-во се води елитно - поговори с учителите, с другите родители..
синът на една съседка е в първи клас там и тя е много доволна.иначе в овча купел - 88-мо;2-ро; 66-то;май има и други...

# 3
  • София
  • Мнения: 749
В първи клас училището няма значение, важна е само "госпожата" ! Така че това, че майка на първокласник е доволна не е показател за нивото на училището.
Ако имате съмнения за нивото - преместете детето. Особено щом му предстои 7-ми клас и кандидатстване (предполагам) ! Аз направих тази грешка - оставих дъщеря ми в клас, лишен от амбиции и със слаба дисциплина. Като добавим и незаинтересоваността на преподавателите...получава се взривоопасна комбинация. Жертвите са децата и тяхното бъдеще. Тази година вместо да върви напред, тя тръгна назад за да е на едно ниво с "другарчетата" си.
Направих си съответните изводи и за малката няма да допусна това - след 4-ти клас ще я преместя 100 %!

Само искам да кажа, че и двете са в 30 СОУ - не записвайте децата си тук (за среден курс говоря). За начален курс нямам забележки, даже напротив !

# 4
  • Мнения: 82
Цитат
Sajaliavam parvo 4e sam na latinitsa!
Premestih sina si to4no ot 151 u4ili6te poradi loshata distsiplina v u4ili6teto!!!
Ot parvia den mi se stori ludnitsa i vse se nadiavah neshtata da se opraviat. I nie biahme parvi klas, no nito u4ili6teto, nito gospojite, nito direktorkarta na na4alen kurs opravdaha o4akvaniata mi. S dve dumi  ne be6e lesno re6enieto da premestia deteto si i to v parvi klas , no tai kato nikoi ne pojela da vzeme merki sled mnogokratnite mi oplakvania, minahme na rezerven plan- premestvane. Sega sam mnogo po-dovolna, deteto mi e spokoino , po0padnahme na strahotna gospoja i distsiplinata e na nivo. mAKAR OT 151 DA NI UVERIAVAHA "4E NAVSIAKADE E TAKA".Mislia 4e reputatsiata na u4ilistetoe bila dobra ,no predi vreme, sega lejat na starite lavri.

Propusnah da kaja, 4e ne samo v klasa gospojite ne si napraviha truda da sazdadat distsiplina,to i tam se razhojdaha detsa v 4asovete, ta kakvo ostava za po gornite paralelki. Polzvahme organiziran transport i v busa rabotata be6e sa6tata. Vozeha se ot parvi do peti klas vkl. i be6e stra6no. Nikoga ne 4uvah sina mi kakvo otgovaria, kogato mu se obajdah po tel. Be6e kato niakakav zverilnik, a 6ofiora vse pak vozi detsa i to v nai natovarenoto vreme. Dori edin petoklasnik be6e minal zad 6ofiora i mu zatvoril o4ite s ratse. Ne znam normalno li e da niama pridrujava6t personal pri tezi patuvania i kakvo kazva zakona za tova?!? newsm78
Vav vseki slu4ai bezkraino dovolna sam, 4e tozi ko6mar priklu4i!!!!Uspeh i na vas v razreshavaneto na tozi problem.Ako imash niakakvi vaprosi pishi na li4ni.
P.S. Ina4e i dvete mi parvi bratov4edki zavarshiha v tova u4iliste predi 5-6 godini i biaha dovolni,no....sega e razli4no!


Съжалявам първо 4е съм на латиница!
Преместих сина си то4но от 151 у4или6те поради лошата дисциплина в у4или6тето!!!
От първия ден ми се стори лудница и все се надявах нещата да се оправят. И ние бяхме първи клас, но нито у4или6тето, нито госпожите, нито директорката на на4ален курс оправдаха о4акваниата ми. С две думи  не бе6е лесно ре6ението да преместя детето си и то в първи клас , но тъи като никой не пожела да вземе мерки след многократните ми оплаквания, минахме на резервен план- преместване. Сега съм много по-доволна, детето ми е спокойно , попаднахме на страхотна госпожа и дисциплината е на ниво. мАКАР ОТ 151 ДА НИ уваряваха "4Е навсякъде Е ТАКА".Мисля 4е репутацията на у4илището е била добра ,но преди време, сега лежат на старите лаври.

Пропуснах да кажа, 4е не само в класа госпожите не си направиха труда да създадат дисциплината,то и там се разхождаха деца в 4асовете, та какво остава за по горните паралелки. Ползвахме организиран транспорт и в буса работата бе6е съ6тата. Возеха се от първи до пети клас вкл. и бе6е стра6но. Никога не 4увах сина ми какво отговаря, когато му се обаждах по тел. Бе6е като някакав зверилник, а шофьора все пак вози деца и то в най-натовареното време. Дори един петокласник бе6е минал зад шофьора и му затворил о4ите с ръце. Не знам нормално ли е да няма придружава6т персонал при тези пътувания и какво казва закона за това?!?
Във всеки слу4аи безкрайно доволна съм, 4е този ко6мар приклу4и!!!!Успех и на вас в разрешаването на този проблем.Ако имаш някакви въпроси пиши на ли4ни.
П.С. Ина4е и двете ми първи братов4едки завършиха в това у4илисте преди 5-6 години и бяха доволни,но....сега е разли4но!


----------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 09:43 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт