Каква магистратура?

  • 6 717
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
 Тази година завърших бакалавърска степен-туризъм.Ще ми се да уча магистратура,но съм объркана каква точно.Хайде помагайте!Искам да е нещо,което ще се работи после и то успешно. Money

# 1
  • Мнения: 1 897
Какви са възможностите между които се колебаеш?

# 2
Това никой не го гледа, запиши си нещо което те влече, на дипломата така или инече пише магистър и толкова. Peace

# 3
  • Мнения: 413
 Всъщност аз записах това,което ме влечеше-туризъм,но сега не ми се иска да записвам магистратура пак туризъм,а да е нещо по различно,вероятно пак икономическа специалност,но каква? newsm78

# 4
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
мениджмънт Peace

# 5
  • Мнения: 2 131
Международен бизнес  Peace

# 6
  • Мнения: 2 386
В УНСС - Финанси.
Иначе МИО или Мениджмънт.

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
Тази година завърших бакалавърска степен-туризъм.Ще ми се да уча магистратура,но съм объркана каква точно.Хайде помагайте!Искам да е нещо,което ще се работи после и то успешно. Money

 Че да е и успешно!Така, както си го написала ме напушва смях. Успешността си я прави човек сам.

# 8
  • Мнения: 3 423
Стани гинеколог или сексолог.

# 9
  • Мнения: 4 965
На колко години си?
Ако досега /демек, до завършването на бакалавърската степен/ не си решила "каква искаш да станеш", кога тепърва ще решаваш? newsm78
Освен ако не учиш само за спорта...

# 10
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ела да станем колежки - Финансов Контрол newsm10

# 11
  • Мнения: 2 386
кога тепърва ще решаваш? newsm78
Защо, цял живот се учи.. Аз поня смятам да направя така, винаги нещо ново ме влече.  Laughing
А някои хора разбират късно какво (не) им се учи/работи. Доста след бакалавърската степен дори.  Wink

# 12
  • Мнения: 4 965
кога тепърва ще решаваш? newsm78
Защо, цял живот се учи.. Аз поня смятам да направя така, винаги нещо ново ме влече.  Laughing
А някои хора разбират късно какво (не) им се учи/работи. Доста след бакалавърската степен дори.  Wink

Е, аз също не съм спирала да уча, ама поне гравитира около една определена област, в която са интересите ми, работата ми, живота ми и т.н. Затова ми е странно. Като завърших бакалавърската, аз вече имах 4 г. стаж по специалността и затова ми е странно. Хора разни. Peace

# 13
  • Мнения: 1 952
Твърдо МИО.

# 14
  • Мнения: 2 199
Архитектура  Tired
Ами казала си са ти го ако не си успяла до сега да решиш какво искаш да учиш  Confused

Общи условия

Активация на акаунт