Бебешки клуб - има ли и къде?

  • 812
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 800
Момичета, търся детски клуб, в който мога да пусна и второто си дете (на 1 г.). Не може да няма такова място където да пускат и бебетата. Той ходи стабилно и много иска да играе с кака си, а навсякъде където сме ходили искат да го придружавам. Тъпо е - детето иска да е самостоятелно, а не му се дава. Да не говорим, че и аз искам да си изпия кафето докато сестра му играе вътре, а така ме принуждават и аз да си играя вътре с тях... Помогнете с информация, моля ви

# 1
  • Мнения: 1 931
Не знам къде сте ходили, но с двамата сме ходили в Люлин 4 над ЦКБ, сега не се сещам как се казваше клуба, с малката по- малка и е влизала и са я гледали там. Стига детето да иска да влезе без теб, там ги гледат.

# 2
  • Мнения: 800
Живеем далеч от Люлин, но ще се опитам да го намеря. В района на Хиподрума, Красно село, Иван Вазов всички клубове са за "над две години"?!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
На бул. Възкресение-посока от Красна поляна към Красно село има един детски клуб, където наистина се грижат за малките. Не знам как се казва,но се вижда от пътя-дървена постройка е и аз съм много доволна, въпреки, че ми е адски далеч от квартала, но наши приятели живеят на близо. Щом ходи, че е забавно и за кака и за дребосъче Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
В Мол-а на Стамболийски пускат и малки деца  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт