Прием на Аугментин - колко често?

  • 3 740
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Поради бактериални инфекции (е.коли, синузит) често ми предписват Аугментин, не знам обаче, на какъв интервал е допустимо да се взема - 3-4месеца?

# 1
  • Мнения: 121
Сподели с лекуващият лекар, може да ти предпишат антибиотик от друга група.

# 2
  • Мнения: 132
Извинете че задавам въпрос в темата.Предполагам че аугментина са го предписали на теб,но вчера го изписаха на моето 5-месечно бебче.Когато се опитах да му го дам,той започна да се дави,смесих го с кърма(незнам дали е правилно),но същата работа,най-накрая с много усилия и страх успях,но малко след това го повърна.Някой имал ли е такъв проблем и как се е справил с него

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 12:47 от aldania

# 3
  • sofia
  • Мнения: 769
Ужас Twisted Evil
на 6 месеца АНТИБИОТИК.
Добре, че е повърнало.

# 4
  • Мнения: 417
Това  не са витамини т.е прием, почивка и пак прием. Аз бих потърсила друг лекар щом се налага да се пие "често" явно не действа и проблема си съществува.

# 5
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Извинете че задавам въпрос в темата.Предполагам че аугментина са го предписали на теб,но вчера го изписаха на моето 6-месечно бебче.Когато се опитах да му го дам,той започна да се дави,смесих го с кърма(незнам дали е правилно),но същата работа,най-накрая с много усилия и страх успях,но малко след това го повърна.Някой имал ли е такъв проблем и как се е справил с него
Пробвай да му даваш със мерителна спринцовка,като впръскваш по съвсем малко да не го задавиш.

# 6
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Ужас Twisted Evil
на 6 месеца АНТИБИОТИК.
Добре, че е повърнало.
не е хубаво, но понякога се налага.

Общи условия

Активация на акаунт