Как мога да създам център в помощ на майките за гледане на болни деца?

  • 877
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте!
 Как мога да създам център в помощ на майките за гледане на болни дечица?
 За да не се налага майката да се притеснява , че ще отсъства от работното място.
 Да е сигурна че детето й ще бъде обгрижено добре когато детските градини не желаят да го гледат.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 262
Кети, въпроса ти към кои болни дечица се отнася, към деца с увреждания или деца боледуващи от някакви временни заболявания? Не разбирам добре и въпроса ти, обясни какво по-точно те интересува?
Ако имаш помещение, средства да го издържаш това помещение, да плащаш на хората, които ще се грижат за тия деца, и много други неща, можеш да помислиш за начина и да го узакониш и там вече ще трябва да попиташ или някой, минал по този път или запознат с законите и изискванията за такъв център!
Тук има много хора, които биха се възползвали от такъв център, но за сега идеалния вариант не съществува!

# 2
  • Мнения: 838
Здравейте!
 Как мога да създам център в помощ на майките за гледане на болни дечица?
 За да не се налага майката да се притеснява , че ще отсъства от работното място.
 Да е сигурна че детето й ще бъде обгрижено добре когато детските градини не желаят да го гледат.
Като за начало ще Ви трябват пари,ама мнооого пари-за помещения,персонал(специалисти и неспециалисти),консумативи,материали за работа с децата,транспорт-много неща.Направете си план и действайте.
Пожелажам успех и късмет!  bouquet

# 3
Център за деца с увреждания и болни. Защото когато се разболе е едно дете майката трябва до отсъства от работа , което не се харесва това на повечето работодатели в България. Също така и за деца с увреждания където ще им се указва необходимата помощ при боледуване. Защото има много болно лежащи деца (и аз имам  лежащо дете и знам много добре как се гледа"24 часа плътно") който се нуждаят от такива заведения. За съжаление в Русе няма такъв център!
Трябва да има начин за създаването им. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 504
Идеята и желанието ти са много хубави, но ужасно трудно осъществими в България. Трябва да имаш як гръб, помощ от висшестоящи лица за да стане, това което искаш.

Крайъгълният камък се явява винаги помещението..? Ти имаш ли терен за такъв център или се надяваш да получиш от държавата такова? Защото Държавата няма такива терени, пустото му и аз имам вече 2 отрицателни отговора по такъв въпрос.

# 5
  • Мнения: 3 540
Аз също получих отказ от общината за помещение и се наложи сами да си търсим,но засега всеки се опъва,като чуе ,че става дума за болни дечица! newsm78

# 6
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
Намерете спонсори. може да опитате с Тор на Актавис, предполагам 4е наяма да ви откаже

Общи условия

Активация на акаунт