Соларно студио ?

  • 1 065
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте. Можете ли да ми препоръчате някое соларно студио в кв. Младост или пък Изток? Решила съм да започвам да ходя , но не знам къде около мен има солариум  ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 224
Beauty and spa - кв. Изток  Peace Цената на минута е 1лв. Имат и изобилие от козметика  Peace

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
В студентски град - ходя от 2 години и съм доволна, не е някакъв лукс, но солариумите са добри и цената е 0.60ст на минута Peace

# 3
RS,можеш ли да ми кажеш къде по-точно се намира ? Благодаря   bouquet

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ами малко е забутано, близко до зимния дворец е. Има търговски център с магазини - Авеню мисля, че се казва. Ако се сещаш къде е Айсберг - кафето,значи ще се сетиш и за търговския център. Та студиото е точно срещу търговския център Peace
ама как го обясних само ooooh! кажи по добре с какво и от къде идваш, та да ти дам по-читаво обяснение Crazy

# 5
Сещам се къде е търговския център , някъде срещу него е и солариума , така ли ? Simple Smile

# 6
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Точно срещу него Peace
няма как да не го видиш, има някаква закусвалня, фризьорски салон и след това е солариума Peace

# 7
  • Мнения: 4 916
Beauty and spa - кв. Изток  Peace Цената на минута е 1лв. Имат и изобилие от козметика  Peace

Това студиото до колежа по фризьорство ли е?

# 8
  • Мнения: 1 224
Ами близо е.. На светофара при Интерпред  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 916
Ами близо е.. На светофара при Интерпред  Simple Smile

Аха, объркала съм се значи. Но сега май се сещам къде е  Hug

# 10
малко е далече ама е хубаво www.bronze.dir.bg

Общи условия

Активация на акаунт