Колко време след....

  • 1 203
  • 10
  •   1
Отговори
Добро утро,момичета!
Искам да споделя с вас последното,което ми се случи.Откриха ми хламидии.Надявам се да ми дадете кураж и отговор на въпроса,който ме вълнува.На тези който решат да ми отговорят им благодаря предварително.
Колко време след лечение на хламидии започвате с бебеправенето?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Питай док Peace

# 2
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Аз лично се лекувах 3 месеца, на четвъртия почнахме с опитите.Успешно излекуване Peace

# 3
  • Мнения: 30
Мисля,че няма никакъв проблем с бебеправенето веднага щом направиш всички необходими тестове и прегледи, за да си сигурна че си се излекувала напълно.

# 4
  • Мнения: 862
Аз лекувах хламидия. При мен лечението беше дълго, защото не се излекувах от първия курс антибиотици. Веднага след второто лечение подновихме опитите.
Ще те посъветвам след като излекувате хламидията да направиш тест за проходимост на тръбите.
Успех ти желая  Hug

# 5
Благодаря ви,момичета!
Hri,правих тест за проходимост на тръбите преди 4месеца.Дано не се наложи пак,че е истински кошмар.Имали ли опасност за това време да са се запушили тръбите?

# 6
# 7
  • Мнения: 351
Само след 1 прием на антибиотици се излекувахме, не сме спирали с опитите и следващия месец бях бременна. Успех!

# 8
  • Мнения: 862
Благодаря ви,момичета!
Hri,правих тест за проходимост на тръбите преди 4месеца.Дано не се наложи пак,че е истински кошмар.Имали ли опасност за това време да са се запушили тръбите?
Eдва ли. Щом си правила преди четири месеца, мисля че няма нужда от втора сега. Нямам идея дали за толкова кратко време, могат да нанесат големи поражения.

# 9
  • Мнения: 1 085
Успех и дано всичко да е наред по - скоро! Peace

# 10
  • Мнения: 1 447
Успех и от мен всичко ще бъде на ред

Общи условия

Активация на акаунт