Помощ! Газове и косопад!!

  • 1 103
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 796
Моля за сьвет! Има ли някой сьвет за силни газове или за косопад?? Cry Родих преди 5 месеца и сьм на 39 г. Нормално ли е още да не мога да сваля останалите 9 кг? През ден правя гимнастики и т.н.

# 1
  • Мнения: 1 731
Пий много вода поне 2л на ден .Ограничи сладкото и газираното.И си вземи има един шампоан Прегейн.На мен ми помогна.Успех ти желая!  bouquet

# 2
  • Мнения: 410
Не съм особено компетентна за следродилното състояние, но по принцип бих ти препоръчала да спреш газираните напитки.
Пий повече сокове, айран, вода. Наблягай на зеленчуци - сварени, печени, на салата - всякак!
Яж по малко, на чести интервали. Не се тъпчи по три пъти дневно или още по-зле - не гладувай!
Закусвай поне месец с мюсли+кис.мляко+мед.
Включи и някакви витамини - вит. А/ Е/ Д.

# 3
  • Мнения: X
А сигурна ли си,че едното няма връзка с другото  Wink

# 4
  • Мнения: 4 496
За едното- в Здравния или Диетите.
За другото- домашни маски и комбинирани витамини- Фитовал, Герикапс.....

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Според мен има пряка връзка между силния газ и косопада. То е повече от очевидно. Особено, ако си стискате газовете. Има реклами, купете нещо като Мезим Форте, Креон, другото беше с една ужасително гнусна реклама и летящ балон... Ще ви облекчи шкембето.
Косопадът е следствие от претърпяната бременност, ще ви мине и замине. Crazy
Не споменавате, дали кърмите? Това е във връзка снамаляването на повишените ви телесни мазнини. А и годините ви са напреднали, метаболизмът постепенно се забавя. ..Но вие спортувате! Колко сте свалили за 5 месеца? Че и още 9 останали. Малко информация сте дали, а големи въпроси сте попитали. Говорете още!

Общи условия

Активация на акаунт