ТайБо

  • 1 151
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
О, Мили Мами ,
Вече трети ден правя упражненията на Пилатес като ги редувам за дупе за корем за след раждане .. е те натоварват особено това за дупето веднага се усеща болката .... ама ми се иска да правя упражнения при който повече се подскача , тука само си лежиш ..през повечето време .. (не че успявам да напрявя всички упражнения някой са ми труднички )та в този ред на мисли се сетих за Тай- Бо .
Потърсих из нета някое филмче ама не открих нищо ако можете помагайте ... дайте линкове да започвам  да се стягам , че тези последните килограми дето остават най трудно се свалят а и този корем ... #Cussing out ужас , като на някоя стара баба !
А и чертата на корема още ми стои , а и на всичко отгоре коремчето ми се окосми и още не пада ни косъм , чуствам се ужасно ,   диета не мога да правя щото кърмя !

та давайте линкове за тай бо да махам умрюци на ляво и дясно и да слабеяяяяяяяяя--------- ех мечти  Hug!
Тъкмо ще заякна и ако някой ми каже че съм дебела някое юмруче добре ще му се отрази  Grinning Mr. Green!
Благодаря Ви предварително !

# 1
  • София
  • Мнения: 767
Eто,всичко каквото се намира в нета към този момент..
Успех! Simple Smile

П.С.Пише се Тае бо.

# 2
  • Мнения: 472
ми да аз търсиh ама като не съм го написала правилно как ще ми излязат резултатите .

благодаряти Courage!

# 3
  • Мнения: 3 861
Гледам, че вече са ти дали линк за филмчетата затова няма какво друго да ти дам. Само ще се опитам да мотивирам допълнително като ти кажа, че и аз скачам всеки ден Тае Бо от около месец. Когато имам време дългата 55 мин. програма, когато нямам 8 мин. програма и съм мнооооого доволна. Чувствам се доста по-стегната и се тонизирам за целия ден. Има резултат, само трябва да си упорита. Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт