HELP - изгубихме единствения ключ за колата с дистанционното за алармата

  • 817
  • 3
  •   1
Отговори
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имам нужда от помощта ви и от съвет какво да правим.
Ситуацията  е следната - имаме Пежо 306 - 1995 г. с фабрично поставена аларма. Когато купувахме колата, ни дадоха само един ключ с вграден чип за алармата и още един, с който можем да включваме и изключваме самата аларма от кутията до двигателя. Добре, че поне успяхме да направим дубликат /обикновен ключ/ на този за стартера и централното. Сега с двата ключа - този, с който активираме/деактивираме алармата от кутията и вторият - който си е за централното и запалването поне можем да ползваме автомобила. Адски е неудобно и криво обаче. Въпросът ми е към тези, които разбират и се занимават с аларми, централни др. подобни електроники по колата - има ли начин да се извади друг ключ - с вграден чип за алармата, като се прихване по някакъв начин честотата й? Бяха ни споменали, че подобен фабричен ключ струва между 150 и 300 лв., ако се поръча в Пежо, но тогава все още имахме един оригинал... а сега  Sad
Благодаря предварително за съветите и мненията - имам нужда от вас!

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 19:22 от vesi_vas

# 1
  • София
  • Мнения: 1 890
    А дадоха ли ви един номер с много цифри, като купувахте колата ? Ако го нямате, ще се наложи разкодирване на стария и ще ви ожулят с доста пари...

# 2
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не са ни давали такъв номер или поне нямам спомен. Колата е купувана втора употреба, внесена е в БГ през март 2007 г.
Положението явно е много кофти  Weary

# 3
  • София
  • Мнения: 1 890
   И мойта беше 2 употреба, но ми дадоха. Как да е. Ами тогава търси ключар и като ви направи новия, задължително да ви даде номерчето.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт