Шейново - какво се носи при раждане?

  • 1 536
  • 8
  •   1
Отговори
...

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 20:57 от mislitel75

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Здравейте, знае ли някой какво из искват да се носи при постъпване за раждане в род.дом Шейново - София?
1.Трябва ли предварително да се снабдя с памперси, по колко на ден, или може да ми донесат след като родя;
2.в стаите по колко мами лежат?;
3. И доволни ли сте от лекарите и сестрите, слагат ли месна упойка, ако не желаеш епидурална?
4. Какви са тези превръзки специални за родилки?


1.Може да ти ги донесат и след раждането, един пакет с около 20бр.+пакет мокри кърпички. В аптеката на б-цата има всичко, вкл. и комплекти за изписване  Crazy
2.В не ВИП стаите са по 4 жени. Има ТВ в стаите, работещ с монети, т.е. и такива ще ти трябват, ако ще гледаш
3.Зависи на кого ще попаднеш. Нямам спомен за упойка
4.Приличат на памперси  Mr. Green И тях ги има в аптеката на Шейново.

# 2
  • Мнения: 9 973
Здравейте, знае ли някой какво из искват да се носи при постъпване за раждане в род.дом Шейново - София?
1.Трябва ли предварително да се снабдя с памперси, по колко на ден, или може да ми донесат след като родя;
2.в стаите по колко мами лежат?;
3. И доволни ли сте от лекарите и сестрите, слагат ли месна упойка, ако не желаеш епидурална?
4. Какви са тези превръзки специални за родилки?


1.Може да ти ги донесат и след раждането, един пакет с около 20бр.+пакет мокри кърпички. В аптеката на б-цата има всичко, вкл. и комплекти за изписване  Crazy
2.В не ВИП стаите са по 4 жени. Има ТВ в стаите, работещ с монети, т.е. и такива ще ти трябват, ако ще гледаш
3.Зависи на кого ще попаднеш. Нямам спомен за упойка
4.Приличат на памперси  Mr. Green И тях ги има в аптеката на Шейново.

1.20 пампи + 72 бр. мокри кърпи СЛЕД като родиш
2.3,4-зависи от стаята и етажа
3. аз съм доволна от родилния екип,следродилните сестри са вейки.Упойка ако искаш и ако има нужда
4.15ст. превръзка по-дебела от памперс

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз раждах преди 4г в Шейново
1-донесоха ми памперсите след като родих
2-тогава ВИП стаите бяха в ремонт и в нашата стая бяхме 8 жени  ooooh!
3-по-желание бях с епидурална упожка,затова незнам дали слагат друга
4-не съм ползвала такива

# 4
1.20 пампи + 72 бр. мокри кърпи СЛЕД като родиш
2.3,4-зависи от стаята и етажаво
3. аз съм доволна от родилния екип,следродилните сестри са вейки.Упойка ако искаш и ако има нужда
4.15ст. превръзка по-дебела от памперс

.....

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 20:58 от mislitel75

# 5
  • София
  • Мнения: 2 383
mislitel75 , не се притеснявай толкова.  Hug
Имаш ли си док там или ще разчиташ на деж. екип?
УСПЕХ!  Praynig Hug

# 6
  • Мнения: 2 849
Здравейте, знае ли някой какво из искват да се носи при постъпване за раждане в род.дом Шейново - София?
1.Трябва ли предварително да се снабдя с памперси, по колко на ден, или може да ми донесат след като родя;
2.в стаите по колко мами лежат?;
3. И доволни ли сте от лекарите и сестрите, слагат ли месна упойка, ако не желаеш епидурална?
4. Какви са тези превръзки специални за родилки?
1.Носиш един пакет памперси ,няма значение бройка и марка ,само да е цял пакета(неотварян)
2.Зависи от 4 до 7 легла са ,на кой етаж ще си .

3.Довола съм ,помагат много по време на раждането ,обезболяват, по желание  може и упойка

4.Потърси в аптеките ,но мой съвет ,носи си легнин за първите 2-3 дена

Успех.

# 7
Здравейте, знае ли някой какво из искват да се носи при постъпване за раждане в род.дом Шейново - София?
1.Трябва ли предварително да се снабдя с памперси, по колко на ден, или може да ми донесат след като родя;
2.в стаите по колко мами лежат?;
3. И доволни ли сте от лекарите и сестрите, слагат ли месна упойка, ако не желаеш епидурална?
4. Какви са тези превръзки специални за родилки?
1.Носиш един пакет памперси ,няма значение бройка и марка ,само да е цял пакета(неотварян)
2.Зависи от 4 до 7 легла са ,на кой етаж ще си .

3.Довола съм ,помагат много по време на раждането ,обезболяват, по желание  може и упойка

4.Потърси в аптеките ,но мой съвет ,носи си легнин за първите 2-3 дена

Успех.

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 20:58 от mislitel75

# 8
  • Мнения: 959
Защо не трябва да отварям пакета памперси преди това, ако услужа но бебе преди аз да родя и си отворя пакета, проблем ли е?

Страх ме е от епидуралната упойка, но от някаква местна не бих се отказала особено ако се наложи да ме шият, защото са ме шили без упойка и пометох лекарите от болка, и те само дето не ме изгониха от операционната, и казаха, че имам нисък праг на чувствителност newsm78

Защо легнин, а не превръзки, не са ли по-удобни като се залепват, а легнина се мести, и колко нощници ще ми трябват?

Много си се шашнала, мила Grinning Успокой се, не е толкова страшно.

Памперси може и отворени да занесеш, и на бройка може да ги даваш.
Слагат местна упойка. Никой няма да те остави да се мъчиш без да се опитат да те обезболят но, имай в предвит, че от местната упойка болките не изчезват напълно, просто на моменти си леко замаяна.

А, за превръзките - много са удобни. Просто са ОГромни и няма дисконфорт от това дали ще нацапаш и т.н.

Нощници, въобще не си носи. Дават от болницата.

Успех.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт