айдее,не остана.Елате на великденски пазар

  • 1 543
  • 15
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
айде мацки,пазаруването те4е с пълна сила и не останаха много красоти Hug Hug Hug

ето и инфо  bouquet

Работилница за великденски чудеса отново
ще заработи в полза на децата, лишени от родителски грижи

Движение на българските майки ще организира своя традиционен Великденски базар в подкрепа на проект Защитено Жилище „Заедно”. На базара ще се продават ръчно изработени сувенири и украса, направени от десетки привърженици на каузата да помогнем на децата, лишени от родителски грижи.

Проект “Защитено жилище ЗАЕДНО” цели изграждане на сграда, в непосредствена близост до София, която да се превърне в дом за младежи, напуснали институциите поради навършване на пълнолетие. Тези млади хора (в това число и самотни майки) ще имат възможност да пребивават там за период от една година. В това време ще им се осигурят условия за придобиване на професионални и социални умения.
Проект “Защитено жилище ЗАЕДНО” се осъществява на терен, предоставен от община Божурище, на мястото на училището в с. Гурмазово


Ето и датите и местата на провеждане на базарите в цялата страна:

гр. София - МОЛ City Center Sofia (срещу х-л Хемус) и пред църквата „Св. Неделя”
дати: 19ти и 20ти април, от 10:00 до 18:00 часа

гр. Пазарджик - пл. "К. Величков" / Тортата/
дати: 18ти и 19ти април, от 10:00 часа

гр. Горна Оряховица - на площада
дати: 18ти и 19ти април

гр. Видин - пред Съдебната палата
дати: 16ти и 17ти април, от 10:30-17:00 часа

гр. Бургас - пл. Тройката, района пред Трия Сити Център
дати: 18ти, 19ти и 20ти април, 10 - 19 ч.

тук можете да видите и 4аст от сувенирите Mr. Green

http://fdbm.org/site2/content/view/405/2/lang,bg/

които може и ве4е да ги няма Mr. Green

# 1
  • Мнения: 5 370
Отидох, отидох, и си взех панерче и триизмерна кокошчица. Mr. Green Mr. Green
Много красоти, много нещо. Особено яйцата на клечка. Peace

# 2
  • Мнения: 1 072
Аз не устоях на декупажните изкушения.  Grinning

Много талантлив народ се подвизава тук, ейййй, така да знаете.   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 195
мацки искам да ви кажа, че и утре сме на линия и ви 4акаме  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 6 550
Аз имам именничка утре и ще ми е трудно да дойда. Има ли възможност, ако остане нещо да го купя след това и откъде.
Роси, ако има такава възможност - драсни едно лично . Praynig

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз имам именничка утре и ще ми е трудно да дойда. Има ли възможност, ако остане нещо да го купя след това и откъде.
Роси, ако има такава възможност - драсни едно лично . Praynig

драскам ти  bouquet

ние тръгваме ,4акаме ви  Hug

весел празник на именниците  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
Ура, сколасахме след голямото боядисване
и целите в латекс се изтипосахме в София Сити  Hug
Чудни красоти  Hug  bouquet
Поздравления момичета - страхотни сте  Hug
Взех страхотни яйца на клечка с орнаменти -
златни и Мак, чудно хубаво рисувано шише с
великденски зайчета и 5 страхотни картички
"Великденски лабиринт" - поздравления за идеята.
Поздравления за всичко, което правите   bouquet

# 7
  • Мнения: 478
В Пловдив няма  Sad
На останалите базари - успех!

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, остана ли нещо? Аз се затътрих днес, но беше вече около 17:30 -18 и нямаше никой и нищо- изпуснах ви и вероятно и за малко, но нямаше как по- рано. Ако има останали неща бих си взела.

# 9
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, остана ли нещо? Аз се затътрих днес, но беше вече около 17:30 -18 и нямаше никой и нищо- изпуснах ви и вероятно и за малко, но нямаше как по- рано. Ако има останали неща бих си взела.

на църквата бяхме до 18.30 Peace
останаха неща,но вси4ко прибираме и да ти кажа 4есто единствения вариант да се дойде до в къщи,но идната седмица съм навън по цял ден.Оставихме доста на заден план и сега 4акат ,та..........не знам как ще стане newsm78
имаме и доста друга работа и ще е цяло 4удо ако някой успее да ги разнася и продава в движение newsm78

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
 Аз се затътрих в Сити Центъра, понеже Алекс беше на танци на Спартак и след това, но окъсняхме. А иначе мога чрез Криси да взема нещо ако има в тях нещо или знам ли и аз...  Tired Искам просто да помогна, а и да се сдобия с нещо наистина красиво сътворено специално за дечицата. Simple Smile

# 11
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз се затътрих в Сити Центъра, понеже Алекс беше на танци на Спартак и след това, но окъсняхме. А иначе мога чрез Криси да взема нещо ако има в тях нещо или знам ли и аз...  Tired Искам просто да помогна, а и да се сдобия с нещо наистина красиво сътворено специално за дечицата. Simple Smile

от утре ще има неща в офиса на Баб4е Peace,но нека ги оставим и ще пишем  Peace

# 12
  • Мнения: 804
Аз се затътрих в Сити Центъра, понеже Алекс беше на танци на Спартак и след това, но окъсняхме. А иначе мога чрез Криси да взема нещо ако има в тях нещо или знам ли и аз...  Tired Искам просто да помогна, а и да се сдобия с нещо наистина красиво сътворено специално за дечицата. Simple Smile

от утре ще има неща в офиса на Баб4е Peace,но нека ги оставим и ще пишем  Peace
Нещата вече са при мен, но от съседните магазини и офиси започнаха да пазаруват. Не знам до кога ще има богат избор. Яйцата бързо намаляват. Току що една дама купи 10.

# 13
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз се затътрих в Сити Центъра, понеже Алекс беше на танци на Спартак и след това, но окъсняхме. А иначе мога чрез Криси да взема нещо ако има в тях нещо или знам ли и аз...  Tired Искам просто да помогна, а и да се сдобия с нещо наистина красиво сътворено специално за дечицата. Simple Smile

от утре ще има неща в офиса на Баб4е Peace,но нека ги оставим и ще пишем  Peace
Нещата вече са при мен, но от съседните магазини и офиси започнаха да пазаруват. Не знам до кога ще има богат избор. Яйцата бързо намаляват. Току що една дама купи 10.

ще ти донесем още неще непременно PeaceНякой ще ти звънне ,4е стоката е на две места-в мен и в Линда в Драгалевци Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 6 550
Къде е офисът на Бабче ? Може и на лични Crazy

Общи условия

Активация на акаунт