за тесногръдието на хората

  • 4 953
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
леле,направо ми писна вече от всички #Cussing out
толкова са повърхностни,толкова загубени и направо не издържам.
е,аз в никакъв случаи не попадам в друга категория,с нищо не съм по добра.....но се задушавам от цялата тая повърхност smile3511 в отнощенията,това лицемерие,МАЛЕИИИ
дори нз защо я пускам тая тема,просто за да изкажа колко ми е тъпо,
ехх,заради времето ли ме е налегнала тая меланхолия и съм отчаяна .... или просто това си е чистата деиствителност,която не искам да приема
,споделете просто ващите чуства Peace

# 1
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
За съжаление, наистина това е действителността. И на мен ми е много трудно да вирея в тая среда. Вече не искам с никой да се виждам, защото всички ми се струват супер елементарни и първосигнални. Трудно е, наистина е много трудно...

# 2
  • Мнения: 125
леле,направо ми писна вече от всички #Cussing out
толкова са повърхностни,толкова загубени и направо не издържам.
е,аз в никакъв случаи не попадам в друга категория,с нищо не съм по добра.....но се задушавам от цялата тая повърхност smile3511 в отнощенията,това лицемерие,МАЛЕИИИ

Разбирам те.В такава обстановка работех няколко месеца преди да изляза в майчинство.Само клюки ,интриги ,обиди .Затова не се връщам повече там.
Съветвам те да се махнеш от такива хора ,от такава обстановка.
Живата е кратък и трябва да го ценим, а не да си тровим нервите,то така и не може да се работи.

# 3
  • Мнения: 2 131
Тези неща, за които говориш, определено ги има, но не смятам, че действителността е чак толкова мрачна. По-скоро явно ти си в период, в който забелязваш само негативните явления.
Гледай по-ведро на нещата   bouquet! Може би, се нуждаеш от почивка на едно хубаво слънчево и екзотично местенце, с обичан човек до себе си и само приятни емоции! Пожелавам ти го   bouquet!

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
леле,направо ми писна вече от всички #Cussing out
толкова са повърхностни,толкова загубени и направо не издържам.
е,аз в никакъв случаи не попадам в друга категория,с нищо не съм по добра.....но се задушавам от цялата тая повърхност smile3511 в отнощенията,това лицемерие,МАЛЕИИИ
дори нз защо я пускам тая тема,просто за да изкажа колко ми е тъпо,
ехх,заради времето ли ме е налегнала тая меланхолия и съм отчаяна .... или просто това си е чистата деиствителност,която не искам да приема
,споделете просто ващите чуства Peace

с кого комуникираш? комшийките? колежките?

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
с кого комуникираш? комшийките? колежките?
Е, че то форума й стига...В съседната тема една иска 50 стинки на приятелка, когато й услужи с памперс, в Клюкарника се навряха между краката на една жена, за да й кажат, че раждането вкъщи, заено с таткото е най-гнусното нещо на света, а според видна форумка, която иначе ми е симпатична,  да си накърмиш детето в градинката е вулгарно Shocked
Честно казано, и на мене тия дни много простотия ми се насъбра Laughing Лошо е човек да не вижда по-далече от носа си.

# 6
  • София
  • Мнения: 558
Това си е стрес /така модерната напоследък дума/ и преумора  Embarassed  Винаги около нас е имало това за което пишеш, но когато то започне да те кара да мислиш само негативно и не намираш изход, тогава вече е необходимо да промениш нещо...  Иначе ще страдаш ти самата, а покрай теб и твоите близки.   

# 7
  • София
  • Мнения: 15 434
Вчера по пътя за пазара видях как един старец с бастун падна на отсрещния тротоар и започна де се мъчи да се изправи .На 4 метра от него имаше две млади двойки с по едно детенце, само седяха и го гледаха как се мъчи. Дъщерята пресече с риск да я блъсне кола и му помогна да стане, даде му бастуна и му обу обувката, чак тогава младите се приближиха, а бяха до него.Аз не успях да пресека бързо с внука, за което съжалявам. Embarassed

# 8
  • Мнения: 146
онзи ден в един супермаркет срещнах едно приятелче,което не е добре физичеки,като цяло не изглежда като всички останали ,заговорихме се и аз мн се зарадвах,че се срещнахме,защото аз мн го уважавам,та говорим си,а аз виждам как хората ни гледат.....заобикалят ни и ни гледат #Cussing out направоооо ми стана супер скапано,как може да са толкова зле!толкова ограничени!толкова стереотипни #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 9
  • Мнения: 327
Много кофти състояние  smile3511но мисля ,че нещо такова ще ти помогне  grinning039
Успех дано скоро излезеш от тази дупка

# 10
  • Мнения: 146
Много кофти състояние  smile3511но мисля ,че нещо такова ще ти помогне  grinning039
Успех дано скоро излезеш от тази дупка
newsm20 travel bye

# 11
  • Мнения: 1 896
   А аз напоследък се дразня от несъобразителността и нетактичността на хората. От абсолютното им нехайство към другите и отказа да спазват правилата на обществения ред.
 Прибираме се от разходка.Не стига, че масово тротоарите са заети с паркирали коли, но някои имат нахалството да паркират не само напреко на тротоара, но и точно на мястото пред пешеходната пътека.
 Неделя  следобед е. Живея на първия етаж, а съседа  се настанил удобно точно под нашия прозорец и от два часа реже на банцига някякви летви. Добре,че дребния все пак успя да заспи. Нас с баща му 'кучета ни яли'...

# 12
  • Мнения: 9 991
Да нетолерантни сме един към друг , груби и нетактични, нагрубява ме се взаимно и прочие, кофти .Ама обществото май толерира такова поведение и му викат '' отракани , пичаги , непукисти'', дали сами не сме си го направили.  #Crazy

# 13
  • Мнения: 216
Тук,където се събираме майките с децата има една мама с едно момченце с която никой не говори освен мен Rolling EyesНякав тапанар и направил бебе и я оставил и тя въпреки всичко  решава и го ражда HugГледат го двете с майка и ама едвам вразват двата края хората.Всички мами я избягват защото не ползва памперси на памперс,дава му да яде каквото са сготвили облича го със стари и износини плетени дрешки и няма детска количка.И те стоят и я гледат високомерно Sadкарала съм се стях заради нея Mr. Greenза това все съм им крива

# 14
  • Мнения: 9 991
Тук,където се събираме майките с децата има една мама с едно момченце с която никой не говори освен мен Rolling EyesНякав тапанар и направил бебе и я оставил и тя въпреки всичко  решава и го ражда HugГледат го двете с майка и ама едвам вразват двата края хората.Всички мами я избягват защото не ползва памперси на памперс,дава му да яде каквото са сготвили облича го със стари и износини плетени дрешки и няма детска количка.И те стоят и я гледат високомерно Sadкарала съм се стях заради нея Mr. Greenза това все съм им крива

Браво на тебе , очарова ме много.Ами да май са/сме/ такива хората и после само за благотворителност говорят/им/.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Лицемерие , надменност, суета, че какво ще им стане ако говорят с нея.

Общи условия

Активация на акаунт