Латексови матраци

  • 21 681
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Предстои ми покупка на матрак за спалня -160/200.Почти съм решила да бъде латексов.Може ли някой да ми препоръча марка и да сподели отзиви.

# 1
  • Мнения: 289
И ние сме на тази вълна. Казаха ни, че на Екон- гр. Бяла пенолатексовите матраци са много добри. А сега имали и нови-memorylatex матраци, които приемали формата на тялото. Мисля да вземем такива, но се колебая, ще следя темата

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
       Нашия матрак е на Magniflex. Много съм доволна. Стария ми беше обикновен на Тед, беше ми твърд, хлътна от едната страна.... А пък и дамаската не можеше да се сваля, за да се почиства... Като реших да го сменям - четох в нета.... обикалях... лежах в магазините на различни матраци... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 17 972
Нашият е на Екон- супер е. Препоръчвам ти тези със свалящи калъфи- давам на обществена пералня и става като нов. Много е удобен, не скърца, с две ръце за!!!

# 4
  • Мнения: 1 632
Само хубави неща съм  чувала за Екона и цените им не са лоши.И аз към тях май ще сеорентирам.

# 5
  • Мнения: 2 388
Magniflex - доволна съм. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 178
Екон от година,
само после да кажете как навирате матрака в калъфа, че аз на детското легло не успях та камо ли на 160/200 матрака

# 7
  • Мнения: 17 972
Коте, без никакъв проблем го прибираме в калъфа, да не си го изпрала на по- висока температура и да се е свил? Моят не се събира в пералнята, затова го давам на пране, много съм доволна, като нов е.

# 8
  • Мнения: 2 125
Да ви следя, че и мен избор на матрак ме чака....даже два Hug

# 9
  • Мнения: 22 785
И ние сме на тази вълна. Казаха ни, че на Екон- гр. Бяла пенолатексовите матраци са много добри. А сега имали и нови-memorylatex матраци, които приемали формата на тялото. Мисля да вземем такива, но се колебая, ще следя темата
Има доста теми за латексовите матраци из форума,прочети ги и тях.Ние сме със такива от 7-8 години и сме страшно доволни.В спалнята ни са италиански ,а в детската дългарски на Релакс.Меморифлекс/латекс не ги харесвам,пропадам на тях и са ми твърди.Всичките ни матраци са със свалящ се калъф,който да се пере,както и зимна и лятна страна.Калъфите ми не влизаха в пералнята само първия път,дадох ги на пране,омекнаха и сега си ги пера у нас.Матракът на спланята,всъщност ,са два по 90 см.,които са свързани с цип посредата.Така мога сама да ги въртя,местя,свалям калъфи и пера.

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 13:37 от ДесиХ2

# 10
  • На село
  • Мнения: 873
Преди месец се сдобихме с латексови матраци Екон, много са удобни. Нашите (на децата са всъщност, но за голямо легло) също са със свалящ се калъф, но при купуването им ме предупредиха да ги давам на химическо чистене, а не да ги пера, може би са имали нещо предвид за свиването.

# 11
  • Мнения: 22 785
Преди месец се сдобихме с латексови матраци Екон, много са удобни. Нашите (на децата са всъщност, но за голямо легло) също са със свалящ се калъф, но при купуването им ме предупредиха да ги давам на химическо чистене, а не да ги пера, може би са имали нещо предвид за свиването.
Пера ги на 40 градуса и не са мръднали досега.

# 12
  • Мнения: 198
с две ръце за ЕКОН  Peace
от половин година сме с такъв и мога да кажа, че е най-удобното нещо, на което съм спала  Hug

# 13
  • Мнения: 77
И ние преди няколко месеца си взехме на Екон-страхотно е усещането...Вече се събуждам без болки в раменете.Аз исках  Маgniflex, но са двойно по-скъпи и в крайна сметка се спряхме на Екон.Нашия размер беше 144/190-затова...
Предстои ми покупка на матрак за спалня -160/200.Почти съм решила да бъде латексов.Може ли някой да ми препоръча марка и да сподели отзиви.
за твоя размер обаче има Magniflex в Метро и са на добра цена.Провери!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
Екон от година,
само после да кажете как навирате матрака в калъфа, че аз на детското легло не успях та камо ли на 160/200 матрака

И ние сме с тези на Екон доволна съм, давам го на химическо после мъж ми го слага без проблем с цип е нашия, просто е много тежък и затоватой се оправя, но аз му помагам става лесно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт