Болки в корема

  • 3 361
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте, и ние опитваме за бебенце вече 4 месеца. Днес ми е 22-ия ден от цикъла, а някъде от около 3 дни имам постоянна болка долу ниско в корема. Същата такава болка имам и около 2 дни преди да ми дойде цикъла. Днес отидох на гинеколог, защото се притесних да не ми се е появила киста. Слава Богу, нямам. Лекарката ми каза, че овулацията е минала и имам 18 мм фоликул. Случвала ли ви се е на вас такава болка около 7-8 дни преди цикъл? Не смея да пия никакви лекарства. Все се надявам, че може бебенцето да е станало.

# 1
  • Мнения: 1 334
Лаленце,как така овулацията ти е минала пък имаш фоликул 18 мм newsm78
Аз имах болки в корема от деня на овулацията и след няколко дни спряха.

# 2
  • Мнения: 160
Лаленце, възможно е причината да е бременност, но и аз не разбирам как имаш фоликул, след като е минала овулацията  Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 1 247
Спокойно лекари всякакви. Не искам да кажа, че докторката на Лаленце греши, но според мен при наличие на 18 мм фоликул овулацията предстои или е започнала и на това може да се дължат болките в корема, тъй като те понякога се получават при пукането на фоликула. Може би просто е късна овулация, така че секс тези дни и това е. Успех!

# 4
  • Мнения: 862
Здравейте, и ние опитваме за бебенце вече 4 месеца. Днес ми е 22-ия ден от цикъла, а някъде от около 3 дни имам постоянна болка долу ниско в корема. Същата такава болка имам и около 2 дни преди да ми дойде цикъла. Днес отидох на гинеколог, защото се притесних да не ми се е появила киста. Слава Богу, нямам. Лекарката ми каза, че овулацията е минала и имам 18 мм фоликул. Случвала ли ви се е на вас такава болка около 7-8 дни преди цикъл? Не смея да пия никакви лекарства. Все се надявам, че може бебенцето да е станало.
Или ти не си разбрала правилно или докторът ти не бива  newsm78
Как ти е минала овулацията, а в същото време имаш 18 мм фоликул?
Колкото до болките по време на овулация, доста момичета ги имат. Сходни са на ПМС болки. Аз лично чувствам една такава тежест в областта на яйчниците.

# 5
  • Мнения: 1 085
И аз така.По време на овулация много ме боли единия яйчник, редуват се всеки месец.След ден или два минава и по това разбирам че съм в овулация.Полезно е за мен защото знам и кога можем да действаме ако си искаме бебенце.

# 6
  • Мнения: 51
Благодаря ви, момичета! Явно аз нещо съм се объркала за фоликула.-:(
Аз бях толкова притеснена, че явно не съм запомнила точно, каквото ми е казала.

# 7
  • Мнения: 5
Добро утро на всички! Аз пък вчера и онзи ден имах една постоянна болка долу ниско в десния яйчник и цял ден ми изтръпваше крака до коляното, та дори и до глезена един-два пъти. Кръстът постоянно ме боли, а никога преди не съм имала проблем. Овулацията ми беше някъде около 12-13-14 април , а сега сме края на месеца вече и трябва да ми дойде на 25ти/ еее дано не ми дойде де  Laughing. Познавам си я , защото мойта е много обилна и винаги виждам "яйцето". Болката ми продължава и сега. Дано всичко е наред и да сме направили беб4о Praynig
Иначе Ви желая весела, слънчева и усмихната седмица!

# 8
  • Мнения: 4 664
Днес ми е 33 ден, чакам още предстоящо ову около 45-47 ден. От два дни и мен много ме боли корема ниско долу, направо си се редуват двата яяцника  Tired

# 9
  • Мнения: 239
според мен при наличие на 18 мм фоликул овулацията предстои или е започнала и на това може да се дължат болките в корема, тъй като те понякога се получават при пукането на фоликула. Може би просто е късна овулация, така че секс тези дни и това е. Успех!

 Това е и моето мнение Peace

Лично аз при овулация никога не съм имала болки, но пък съм чувала, че някои момичета ги боли.

# 10
Здравейте на всички и от мен. Поздравявам ви искрено за сайта. Аз съм регистрирана от днес. до сега само Ви четях. Причината бе, че до преди 1-2 месеца    бях на противозачатъчни, а сега вече се нареждам в списъка на чакащите. Rolling Eyes
Миналият месец си ми дойде нормално, но този месец се надявам покрай велик ден да станат чудеса.  Hug
Овулацията ми беше на 18- 19 - 20 - или може би - 19-20 април. Всичко го правихме по план. Особено на 19 - секс и пак секс. Когато бях в момент на ову си изпитах пронизващата болка от време на време. Но днес, вече 4 дни след овуто имам болки в корема, ниско долу и то от сутринта започнаха. Една е гадна болката, особено като сядам.  newsm78
Дали не е предвестител на щастието за нашето семейство? Пишете ми.

# 11
  • София
  • Мнения: 10 692
Здравейте на всички и от мен. Поздравявам ви искрено за сайта. Аз съм регистрирана от днес. до сега само Ви четях. Причината бе, че до преди 1-2 месеца    бях на противозачатъчни, а сега вече се нареждам в списъка на чакащите. Rolling Eyes
Миналият месец си ми дойде нормално, но този месец се надявам покрай велик ден да станат чудеса.  Hug
Овулацията ми беше на 18- 19 - 20 - или може би - 19-20 април. Всичко го правихме по план. Особено на 19 - секс и пак секс. Когато бях в момент на ову си изпитах пронизващата болка от време на време. Но днес, вече 4 дни след овуто имам болки в корема, ниско долу и то от сутринта започнаха. Една е гадна болката, особено като сядам.  newsm78
Дали не е предвестител на щастието за нашето семейство? Пишете ми.
и при мен, първия месец,когато не се пазехме, а умишлено действахме и още на следващия ден имах много силни болки и в двата яйчника, ниско долу също... седнала,легнала или в каквато и да е позиция си ме болеше и то сериозно и резултата беше отрицателен.според мен е твърде рано за симптоми в твоя случай,изчакай и ти желая успех.

# 12
  • Мнения: 2 343
При мен този месец корема ме боли различно. От Овуто до днес (24 ден при цикъл 25)  не е преставало да ме боли вдясно ниско и някакси различно. Дано бебето да е станало, но не храня големи надежди.

# 13
  • Мнения: 239
Но днес, вече 4 дни след овуто имам болки в корема, ниско долу и то от сутринта започнаха. Една е гадна болката, особено като сядам.  newsm78
Дали не е предвестител на щастието за нашето семейство? Пишете ми.

Мила bibiivi , добре дошла! Наистина е много рано да се каже, но ти стискам палци да се е случило онова прекрасно събитие, което очакваш  Heart Eyes

Mira_mimi, стискам палци и на теб  Praynig

# 14
  • Мнения: 718
Лаленце, моят случай е много подобен на твоя. Аз обаче 2-3 преди преполагаемия цикъл имах много сериозни болки и понеже много съм страдала от кисти на другия ден притеснена отидох на лекар. Той видя ''кистата'' и ми назначи лечение да я махаме, но така и не ми дойде и се оказа ,че е видял жълтото тяло. Фактически, когато фоликулът се спука и освободи яйцеклетката, която впоследствие бива оплодена, фоликулът се запълва с течност и изпълнява роля да храни бебето до образуване на плацентата. Поне на мен така ми обясниха лекарите. Стискам палци да е станало чудото и да ни държиш в течение!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт