папилома вирус+добър генеколог

  • 1 530
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Здравейте момичета! От 1 година живея в София и ми е все още трудно да се ориентирам към добри лекари. Декември месец 2007 г ходих на гинеколог в родния ми град и ми откриха папилома вирус. Гориха ме веднъж, след което до ден днешен съм на медикаменти (кондолин + изопринозин). Желая да си направя контролен преглед в София и същевремено да се спра на гинеколог в София. Моля дайте съвети към кого мога да се обърна. Посочете ми добри генеколози и ми дайте някакви техни кординати, за да не губя време и още другата седмица да си направя така чакания контролен преглед. Благодаря Ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
В кой район си? С направления или без? Аз ходя при Лазаров в Гинека, Младост 1, бл. 40, ап. 1, ако искаш тел. пиши ми на ЛС. А...и погледни белия списък, може да си харесаш някое име. Hug

# 2
  • Мнения: 58
Няма значение дали е с или без направление. Изпратих ти съобщение на личния. Благодаря ти предварително!

# 3
  • Мнения: 1 671
Аз ходя при д-р Начев, не работи със ЗК, преглежда в понеделник следобед в поликлиниката на МД. Миналата година много ми помогна, на приятелката на брат ми помогна също. Освен това има в кабинета си лазер.

Общи условия

Активация на акаунт