НАП - гр София, адрес

  • 3 818
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Моля ви, помогнете. Извъртях триста телефона и немога да намеря адрес на Националната агенция за приходите гр. София, за жк. Дружба.
И на сайта им гледах и на телефони звънях, само те препращат от един на друг. #Cussing out телефон
А искам да намеря и телефона им, за да ми съобщят банковата сметка по която да внеса данък.
Искат да събират пари, а организацията им е под всякаква критика.

# 1
# 2
  • Мнения: 653
Дружба е район Искър, а НАП за район Искър е на бул. Шипченски проход - заедно със Слатина и Изгрев
търси телефон за там

# 3
  • София
  • Мнения: 1 762
В сайта на нап влизаш в данъци, там има всички банкови сметки  Peace просто потърси, по телефона няма да стане  Peace Вие сте район Искър  Peace

# 4
  • Мнения: 17 546
Моля ви, помогнете. Извъртях триста телефона и немога да намеря адрес на Националната агенция за приходите гр. София, за жк. Дружба.
Кликни върху МДТ "Искър" в таблицата, ще ти се покаже нужната информация!
http://www.sofia.bg/mdt.asp

# 5
  • Мнения: 337
Благодаря ви момичета, проблема е, че не съм от София, а трябва да внесем данъка там на едно лице, защото там е постоянния адрес. А сумата не е малка и затова ме е страх да не объркам нещо, че като заминат парите, после чакай някой да ги върне. Thinking

# 6
  • Мнения: 17 546
Ами с данните от линка, които ти копнах в предния пост няма да имаш никакъв проблем! Това е официалния сайт на Столична община - Служби по вземанията. И малката страница, която се отваря, съдържа точно тези данни, които ти трябват. Няма да стане грешка  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт