Говорещи кърмачета

  • 62 867
  • 769
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 162
Моето говорещо кърмаче напоследък почна да ръси големи "бисери" покрай кърменето. Например онзи ден се прибирам след целодневно отсъствие в къщи и тя ме посреща с думите "Цокито ми, цокито ми се върна" Laughing
Това сигурно е в резултат на постоянните обяснения от разни баби и лели, че вече "цоки" няма да има, защото мама ще тръгва на работа.

Другото нещо, което ми е много смешно е, че съдейки по поведението й, според нея имам четири "цокита"- две, които подавам отгоре на деколтето и две с вдигане на блуза. От тук дойде и другото кодово название за искане на гърда: "Дай ми дуга" и аз подавам като си вдигам блузата, а тя вика "Не, не, дуга" и бърка в деколтето.

Я разкажете и вие за смешните си преживявания с вашите говорещи кърмачета. Не може да няма такива Grinning

# 1
  • Мнения: 511
"Цокито ми, цокито ми се върна"
Joy JoyМного сладурско!!!

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
"Цокито ми, цокито ми се върна"
Joy JoyМного сладурско!!!
наистина  Wink

# 3
  • Мнения: 1 517
Не е точно реплика... синът ми го обих през декември. Сега като обяснявах че титите вече нямат мляко, той отиде до хладилника, извади прясното мляко и тръгна да има сипва  Laughing

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Я да се запиша в интересната тема Grinning Аз за Маините 'моля, ам!' и 'Дай ми лявото моляам...това лие ляво? Няма повече, сега дясното...това ли е дясното? Няма повече, лека нощ' съм го казвала вече, но ми се иска да чета още Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 467
Сутрешно: двете се разбуждаме, тя цока. Рови с другата ръка да търси свободното цице, че има навика да го държи докато цока. Обаче рови в грешна посока (на корема ми)  Laughing . Накрая ядосана става и вика: "Мамо, къде си скрила другото цице? Няма го!"

След малко още Simple Smile


# 6
  • Мнения: 1 216
Тези малките са страхотни. Ей за това си струва да кърмиш дълго!!!

# 7
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Хихи, много весела тема. Laughing Записвам се да се посмея и да се подготвям какво ме чака, живот и здраве. Wink

# 8
  • Мнения: 966
Много са сладки говорещите кърмачета.Аз мойта я отбих на 1г. и 2м. и не ми е кавала нищо интересно,само сочеше и от време на време се опитавше да ми вдига блузата.

# 9
  • София
  • Мнения: 12 228
  И аз се записвам, а един ден като проговорят се надявам и аз да се включа. Тъкмо ще обяснявам, че чакам да проговорят за да се замисля за отбиване, а не че не говорят защото ги кърмя  Twisted Evil, както баба ми се опита да обясни  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 467
Ето още:
Баба и  обяснява колко е голяма и как не бива вече да цока. Нашето най- невъзмутимо се намества на гърдата и само изстрелва "Баба много лоша!". Баба и внимава вече какво приказва Simple Smile

Питам я ако имаме бебе, ще му дава ли да си цоква. Тя усмихната до уши отговаря "Тебе цока от мама, бебето цока от тати".

Имаме гости. Детето знае, че пред гости не се цока. Дърпа ме за ръкава и тихичко "Мамо, айде да идем в другата стая да си цокна малко само".

Когато имам работа и не мога да и дам да цока започват уговорки "Дай да си цокна само малко. Само едното цице." Предам ли се, следва "ааааа и двете искааам".

Решава да е строга вчера "Дай бъзо тука цицето." Нацоква се госпожицата и следва усмихната физиономия + "Тебе доуолна"  Laughing


Нейни си заключения "Тебе ного цока  и има мъскул и нооогооо касива касива" (Много цокала, имала мускул и била много красива  Laughing ).

и т.н.

# 11
  • Мнения: 911
Заобиколени сме от котки - у нас имам един дядо сиамец, майка ми в двора на къщата гледа 5-6 котки. Влади от 2-3 дена се е научил да казва коте: сочи с пръст, кокори се въодушевено и крещи "кот, кот..".
Снощи като си вдигнах блузата, за да поцока преди заспиване, наклони глава и се загледа в гърдата ми и много нежно каза: Кот, кот.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 162
Не е точно реплика... синът ми го обих през декември. Сега като обяснявах че титите вече нямат мляко, той отиде до хладилника, извади прясното мляко и тръгна да има сипва  Laughing
Laughing и при нас е същото. "Иди купи сипи" казва Роси, когато се опитам да я мина с номера, че мляко вече няма.

Много се смях, момичета. Давайте още. Hug

# 13
  • Мнения: 9 481
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Бях решила да отбивам синковеца и за целта се мажех с Даум Ексол.
 Първите пъти, след като му казвах, че циците са болни, той опитваше, мръще се, след което ги целуваше и се обръща и заспива. Но не знам от къде накъде, на малкото му мозъче, дойде гениалната идея, да ме наплюнчи и избърше с чаршафа newsm78 след което, блаженно продължава да си цока Mr. Green
А аз си мислех че ще го отбия Whistling...май ще сме до първи клас Laughing

# 14
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
lilfi, оправи ми настроението   Grinning   Joy

Общи условия

Активация на акаунт