Какво ви дразни във форума?

  • 655
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 367
От година и няколко месеца съм потребител и някои неща тук ме дразнят.Може би това е силна дума,но да речем,че ще използвам нея.И така-да започна:
-използването на "ние",когато става дума за детето.Пример-ние акахме.Едновременно ли акахте или как?Ние сме на три месеца-да,бебето е на толкова,но и мама ли?Класика в жанра-ние се родихме-без коментар.Примерите са безброй.
-разказването на собствената история,без да се дава конкретен съвет,когато някоя от майките иска точно това.Пример-майката разказва как детето й не иска да спи нощем и иска съвет какво да прави.Започва се-ми и НИЕ бяхме така до еди кога си,ама всичко си отмина.И толкова.Безсмислен пост,ако не се предложи някакъв вариант,базиран на собствен опит,на чуто,прочетено и т.н
-темите за имената.Мисля,че изборът на име е решение,което вземат родителите,а не десетки непознати във форум
-правописните грешки-лудост и безумие!Нагледах се на всевъзможни вариации на българската лексика.
-заяждането на дребно.Пример-"Ми тази тема сме я коментирали вече".Всеки тук знае,че с малко дете не ти остава твърде много време да се ровиш из безкрайните архиви и да търсиш.В крайна сметка който не иска,не отговаря.
-теми от сорта на "Бременна ли съм".Някой тук може и да има свръхестествени способности,за да диагностицира от разстояние,но това не е сигурно.
Аз засега спирам.Вие сте.

# 1
  • Мнения: X
Имаше май вечЪК таквази тема Crazy

# 2
  • Мнения: 152
Имаше май вечЪК таквази тема Crazy
мхм  Joy

# 3
  • Мнения: 5 370
Да беше пуснала един сърч преди това, викам аз?
От дразненето понякога могат да се получат дооооста добри резултати, стига да знаеш КЪДЕ точно и КОЛКО да дразниш. Flutter

# 4
  • Мнения: 5 940
Вече нищо не ме дразни. Различни хора, различни питания. Който не го кефи, да не отговаря и де не чете или просто да се забавлява.

# 5
  • Мнения: 4 068
Тази тема вече е обсъждана милион и един пъти. Няма нищо лошо в това, че се дразниш от такива неща, но пък и не виждам как можеш да накараш повече от 70 000 потребители да пишат така, както на теб ти харесва. Досега поне никой не е успял. По този повод заключвам темата, за да не се превръща в арена на люти битки.....пак.

Общи условия

Активация на акаунт