Цените на медикаментите за ин-витро

  • 30 527
  • 61
  •   1
Отговори
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Здравейте мили дами,

предлагам ви в тази тема да споделяме за цените на лекарствата, които са необходими за стимулация при ин-витро/ИКСИ. На какви цени ги купувате, откъде сте ги купили? Споделете вашия опит, надявам се по този начин да сме полезни една на друга.
На мен лично ми предстои ИКСИ и медикаментите си ги поемаме самостоятелно, не от ЗК. Моля да споделите вашия опит.

 Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз си купувах инжекциите от клиниката на д-р Владимиров. Въпреки, че правих ИКСИ-то на естествен цикъл, ми биха няколко инжекции с цел фоликула да не се пукне преждевременно и да расте равномерно. Имам и фактура и ще видя по-късно цените. Мисля, че Гонала беше около 72 лв. , ама да не ви заблудя. Ще се включа по-късно.

# 2
  • Свищов
  • Мнения: 209
Браво  dessiko за темичката. Скоро и мен ще ме вълнува този въпрос . Хайде момичета с опит споделяйте активно. Praynig

# 3
  • Мнения: 169
Здрасти моми4ета , аз набавих своите медикаменти  от аптека "Диана " , а също така и от един лекарствен склад. Именно от този склад купих Меногон на цена от 17.40 .Декапептила го купих на 22.00 лв.(Диана), но също може да се намери и на 16.00лв. ако се попадне на т. н. ефтина партида. Гонала ми беше най-скъпото лекарство намерих го на цена от 87.00 лв. за ампула(Диана) . След като си набавих вси4ко, бях одобрена от здравната каса, но от нея вместо Гонал полу4их Фостемон, това е по- ефтиният вариант на Гонал. Желая късмет на вси4ки!

# 4
  • Мнения: 1 768
Аз купувах мерионал по цени на едро .Най ефтин след аптечния склад е аптеката до клиниката на доц. Щерев.Една ампула от  75 Е за 27.00 лв. Имаше дни в които ми слагаха по 6 броя  Shocked За сведение в а-ки Ремедиум една ампула е 33лв.  Shocked  Оргалутрана там е 94 лв за ампулка  Shocked Добре , че минах само с една  Wink

# 5
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет  bouquet
За второто ми ИКСИ си купих лекарствата от клиниката на Д-р. Стаменов (тяхна пациента съм)
Бях много леко стимулирана, почти естествен цикъл, но пък отговорих много добре на стимулацията.
Стимулирана съм с Фостимон и Менопур.
По спомен 40-45 лв ампулка

# 6
  • Мнения: 531
Пурегон 100 ~ 110 лв.
Меногон ~ 20 лв.
Гонал  75 ~ 60 лв.
Менопур ~ 45 лв.

Цитротид/Оргалутран ~ 80 лв.
Диферелин депо ~ 300 лв.

# 7
  • Мнения: 4 589
Моите лекарства са от касата и не бих могла да кажа колко струват. Имам и няколко инжекции от клиниката на д-р Стаменов, за които с диферелина платих 690лв.

Успех

# 8
  • Мнения: 769
Aптека Лисичкова, Варна
Gonal 75 - 79лв
Puregon 50 - 57лв
Puregon 100 - 114лв
Decapeptile 0,1 -  15лв

# 9
  • Мнения: 939
Сега ще ви застрелям с поредния си тъп въпрос, ама като не ми се е случвало, ще ме извините - понеже още не зная точно с какво ще се стимулирам питам на общо основание - възможно ли е всички варианти на тези лекарства да се намерят в аптеките? Embarassed Не говоря за свободна продажба, но, примерно, по заявка.

# 10
  • Мнения: 3 376
Мишинке, могат да се купуват от аптеките по заявка, но май не от всички аптеки. Добре е да питаш в клиниката, където ще те стимулират, за няколко такива аптеки, или да потърсиш аптеките, споменати от момичетата тук.

# 11
  • Мнения: 939
Питах, защото мой много близък приятел има аптека и предложи след като разбера с какво точно ще ме стимулират да проверя дали медикаментите могат да се поръчат от която и да било аптека, за да ми ги достави на по-ниски цени, без да ми взима надценка. След това трябва само да открие кои да дистрибуторите или вносителите за България. Затова се интересувам.

# 12
  • Мнения: 3 376
Ами в такъв смисъл мисля, че може от която и да е аптека да се поръчва.

# 13
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Ако някой купувал ли е от чужбина newsm78
Четох за покупки от Турция, Румъния. На мен гърция ми е най- близо - някой знае ли ;цените там newsm78

# 14
  • Мнения: 169
Мишинка може, аз ползвах такава опция. На обикновенните аптеки не им се занимава, но когато е твой близък ще ти свърши работа, щом е в този бизнес ще ги намери.Зная за два големи склада в Пловдив и в София, които внасят от нашите лекарства. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт