Кожен лекар

  • 916
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 515
Може ли да ми препоръчате добър кожен лекар в София  Praynig Няма значение района където работи, евентуално дали работи с НЗОК?

Моите проблеми са два: първо - на гърба зад едното рамо от година насам ми излезе неща като бенка и ми се иска да я махна. Второ - по лицето имам като лишейчета, излизат без видима причина, червенички са и изпръхнали - не ме сърбят или болят...

Мерси предварително на всички отзовали се   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 825
Препоръчвам с две ръце пенсионираната лекарка д-р Пешева, ул. Боп Богомил 34, тел. 02/ 983 50 63. Става със записвания по телефона между 8 и 9 ч. Чака се около месец, но си заслужава. Сигурна съм, че след прегледа и лечението ще ме намериш във форума и ще ми благодариш. Ако имаш още въпроси - на лични. Peace

За бенката няма да ти помогне. Препъръчвам ти Александровска болница за тази цел, кожното им отделение има добра репутация. Ако искаш ще потърся кантакт.

# 2
Аз съм много доволна от д-р Чолакова  кожен лекар в ДКЦ 8 в София, кв. Надежда 1ва част.отива се с трамвай 1 или 6.Работи с направления от лиен лекар ,а  платено е 15лв. вторник и  четвъртък е 1ва смяна ,другите дни 2ра.

Общи условия

Активация на акаунт