Двуженство?!

  • 4 122
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Преди няколко дни, по някоя от телевизиите мина някак незабелязано новината, че в закона за семейния кодекс са направени промени и една от тях е, че вече двуженството няма да е престъпление, а дори напротив - съвсем законно ще е! Една от целите на тази поправка била да се намяли броя на разводите, като се узаконява връзката и с любовницата.
 Не знам дали сте чули тази новина, но... Вие какво мислите за двуженството? Това ще помогне ли на някого?
Исках и анкета да пусна, но не ми дава опция..да му се не види!

# 1
  • Мнения: 17 546
 smile3555 Ба маа му! А за двумъжеството (така ли се пише?) нещо споменава ли се в новия съжителствен кодекс? Mr. Green

# 2
  • Мнения: 411
А за издръжката на жените нещо казаха ли Whistling

# 3
  • Мнения: 220
Разочарован съм безкрайно  Sad

Двуженство,бля,бля,бля...а харема ейййй - къде отиде харема  ooooh! ooooh! ooooh!

# 4
  • Мнения: 4 111
И забрадки да сложим...

# 5
  • Мнения: 1 008
Ще помогне единствено на златотърсачките от Sin City, кръчмите и пр.
Така и те ще бъдат "по-законни", с повече права, няма да чакат само на подхвъляния, Я!

# 6
  • Мнения: 1 367
Да,сякаш много тихомълком мина новината.Мисля,че е тъпо и ограничава правата на жените.Доколкото си спомням се казваше,че ако си женен и имаш дете от любовницата си,то ще има същите права,както и детето от жена ти.Пък може и да не съм запомнила.А ако въпросната любовница е омъжена,чий наследник де факто е детето?Абе щурава работа  newsm78 А жената ще има ли право на законна връзка с двама мъже,а?

# 7
  • Мнения: 4 111
Това прието ли е вече? smile3556

# 8
  • Мнения: 7 723
Що па не? Thinking
Ако някоя се навие да го гледа, да му пере чорапите,
да му мие паниците, да гледа и мойте деца- навита съм... Whistling
...аз па през тва време ще ходя по мъже... Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 897
Ако някоя се навие да го гледа, да му пере чорапите,
да му мие паниците, да гледа и мойте деца- навита съм... Whistling
...аз па през тва време ще ходя по мъже... Mr. Green

Хаха, хитруша  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 367
Що па не? Thinking
Ако някоя се навие да го гледа, да му пере чорапите,
да му мие паниците, да гледа и мойте деца- навита съм... Whistling
...аз па през тва време ще ходя по мъже... Mr. Green
хихи,като прочетох това,се сетих.На поя позната мъжът й казваше:"Много си проста,ма!Що не си хванеш любовник?Я виж печката плаче за нова,пералнята е на сто години,пОгледни си дрешките...Ми хвани някой баламурник да ти купува това-онова,пък аз ще те е...а за удоволствие"

# 11
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
какво мисля?
майтапчия!

# 12
  • Мнения: 2 792
  Първо да уточним, че няма закон за семеен кодекс, има Семеен кодекс, второ да уточним, че няма нов Семеен кодекс, а има проект, който все още не е гласуван, трето да уточним, че формата на сключване на брак по проекта не допуска вероятността да има два брака сключени в поредност без прекратяване на предходящия, та за какво двуженство говорим?
  п.п. Пропуска, които се визира е липсата на контрол над регистрираните съжителства, но това е съвсем друга тема.

# 13
  • Мнения: 281

Ох, олекна ми.
Представих си, как Милото се жени за две други жени.  Tired

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
само до 2 ли са бройките?
а някъде са по 5 ....
пак са ни орязали ....

Общи условия

Активация на акаунт