Броколи със сметанов сос

  • 3 368
  • 5
  •   1
Отговори
size=10pt][/size] newsm78 Iskam da spodelq edno qstie.Predi malko obqdvah v edin restorant-pora4ah si pile s brokoli i kartofi.Be6e nai-vkusnoto qstie,koeto sam qla prez poslednite meseci.V 4erna kvadratna 4iniq mi be servirano kartofeno pure(s 6pric),posredata brokolite i pile6kite kas4eta,zalqti sas smetanov sos.Mislq oba4e,4e pile6koto file be6e kisnato v nqkakav sos,a tozi smetanov sos ne znam kak se pravi.Nqkoi po-opiten gotva4 ako ima recepta za tova qstie neka da mi go prati na meila.Mnogo 6te sam vi blagodarna.  :chef

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 17:47 от L е о

# 1
  • Мнения: 5 001
Сметаната(за готвене) се загрява и се добаят триъгълничета топено сирене(2-3 бр.),Като се разтопят се добавя млян черен пипер на вкус,посолява се и се заливат броколите+месцето.Пече се около 15 мин. и се поръсва с настърган кашкавал(може и без кашкавала)......
 

# 2
ama brokolite ne gi li vari6 predi tova?

# 3
  • Мнения: 7 474
iagodka1 пиши на кирилица!
Ако не знаеш как виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0

# 4
  • Мнения: 5 001
Задължително в подсолена вряща вода.Пилешкото месце също(...Ти питаше за соса,затова ти отговорих само за соса.... )  bouquet
Виж има тема  вече за броколите...

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сметаната(за готвене) се загрява и се добаят триъгълничета топено сирене(2-3 бр.),Като се разтопят се добавя млян черен пипер на вкус,посолява се и се заливат броколите+месцето.Пече се около 15 мин. и се поръсва с настърган кашкавал(може и без кашкавала)......
 
Така, така..........  Hug

Общи условия

Активация на акаунт