За направленията за ЖК

  • 375
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Здравейте, аз съм от скоро тук, 24 г.с съм, от 2 месеца ходя на ЖК по НЗОК, но не съм доволна, искам да попитам някой наясно ли е мога ли да взема друго направление и да отида другаде- само заради болничните. Джипито ми беше казала, че повече не мога и да внимавам къде ще ходя. Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 1 586
Здравей,

Ами когато аз забременях бяхме в Благоевград и взех едно направление за лекар там, но в последствие се оказа,че трябва да се върнем във Варна и личната ми даде второ,като каза,че по-принцип не било правилно и бла,бла но все пак ми даде.Та мисълта ми е ,че ако имаш основателна причина,би трябвало да не ти откажат!

# 2
  • Мнения: 97
Благодаря ти много за отговора. Ще пробвам при джипито, ако не ще трябва да се примиря, причината ми е , че така ми се развика гинеколога заради един болничен, направо ми идваше да го  #2gunfire, чудя се как може такова нещо- и от къде накъде ще се държи така, и как да отида при него да раждам??? То аз така или иначе си ходя и на частно, но заради пустите болнични

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Доколкото зная, трябва да може да ти даде.Проблем би трябвало да ти направи, ако искаш две едни и същи направления в един месец.

  В правото си да искаш смяна на гинеколога, разрешено е!Бъди настоятелна и твърда пред джипито!Успех!

# 4
  • Мнения: 133
Имаш право на второ направление, ако са минали 45 дни от първото. Аз не бях доволна ок лекаря, който ми водеше ЖК и го смених по този начин. Имай предвид обаче, че ако ти потрябва направление за нещо друго (както на мен ми трябваше за дерматолог) пак трябва да чакаш 45 дни. Успех!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт