Усмихвам се! Ще се усмихнеш ли и ти?

  • 1 456
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 185
Каня ви в темата Усмивка на седмицата конкурс за чест и слава

Нека модераторите преценят дали да запазят покано-препратката или да преместят темата. Има желаещи и за двата варианта. Ако остане тук като препратка, можете да я поддържате жива и с по една усмивка като тази  Heart Eyes

Конкурсът бе прекратен, тъй като идеята се изплъзна. А основната идея беше и още е - да споделим усмивка и настроение.

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 02:28 от Фанита

# 1
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
гласувах Peace
нека всички дечица бъдат винаги усмихнати Wink

# 2
  • Мнения: 18
и аз гласувах Simple Smile
нека има повече такива сладки усмивки  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 136
Гласувах .И аз искам да публикувам снимка , но моята госпожица като види фотоапарата и веднага става сериозна.Много е малка още. Hug

# 4
  • Мнения: 931
И аз гласувах. По - хубаво от детската усмивка няма  Hug

# 5
  • Мнения: 91
НЕ  ГЛАСУВАХ[/color]  Naughty
всички деца са красиви !!!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 585
НЕ  ГЛАСУВАХ Naughty
всички деца са красиви !!!!!

 Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 6 438
Страхотно!  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 197
Всички са много сладки.Няма да гласувам всички ми харесват

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз гласувах  Peace

# 11
  • Мнения: 6 438
Ама тя анкетата я няма вече  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 185
Няма я, но изпуснах времето в което можех да редактирам встъплението, че да променя. Беше анкета-конкурс без предметни или парични награди, идеята не се понесе добре и се изопачи за 4-ри страници,наложи се намесата на модератор, който помогна да се затрие всичко ненужно и провокиращо конфликт. Запазихме темата, като такава в която да споделяме усмивки и настроение вече под името 'Да споделим усмивки' в подфорум 'Нашите деца'. Това накратко. Стана ясно, че който иска да участва точно в такъв конкурс, трябва да го направи в списанията за деца, а не тук. Препратката беше създадена по-време на съществуващия конкурс и просто в момента е още тук. Сега ще я повдигна, отново на 1-ва страница, за да обясня, но ми се струва, че е най-коректно, за да няма и други които да останат разочаровани. Ако има някой който смята, че е най-подходящо препратко-темата да бъде заключена или изтрита, нека се чувства свободен да информира модератор. В началото на основната тема имаше желаещи тя да бъде пренесена и тук и затова оставихме и тази диря.

# 13
  • Мнения: 1 367
Включих се със снимка на моето слънчице.Само между другото,Фанита,наистина ли такава сладка тема за детските усмивки провокира конфликт? newsm78Ама то какво се учудвам-нали е казано,че жената може да направи от нищото три неща-супа,скандал и шапка.В този смисъл сигурно са се намерили хора,които да се опитат да развалят прекрасната темичка.

# 14
  • Мнения: 506
дам и аз така

Общи условия

Активация на акаунт