Въпрос към майките от Младост 3

  • 1 066
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте мамчета ,

моето момиченце е на 3 месеца .Не сме ходили още на ортопед за крачетата , а разбрах че трябвало да се отиде до 3-4 месец .Звъннах на педиатърката и тя каза че ще ми даде направление за преглед в нашта поликлиника на Младост 3 . Въпроса ми е , ако сте водили децата си там на ортопед , какво е мнението  ви? Добри ли са лекарите?

Благодаря Ви предварително !

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Да, водих детето си при д-р Евелин Хайвазов, ако помня правилно името. Доволна съм. Прегледа го внимателно.

# 2
  • Мнения: 20
Аз пък не съм доволна от гореспоменатия доктор, защото каза че синът ми е с луксация и трябва да носи ортопедични гащи, а в последствие направих още две консултации с ортопеди и се оказа че няма нищо такова. В момента сина ми е на 4 год. и всичко си е наред.
Аз лично бих ти препоръчала д-р Венелин Алексиев от ортопедията в Горна баня.

# 3
  • Мнения: 48
Ние бяхме на преглед при него, казват че е много добър ортопед. Това аз не мога да определя, но не съм доволна тъй като пред кабинета му винаги е препълнено и целият преглед беше точно 5 минути. Смятам че когато става въпрос за здравето на малко бебе, би могъл да отдели повече време.

# 4
  • Мнения: 48
Забравих да попитам коя ти е педиатърката и дали си доволна от нея?

# 5
при Д-р Ячева сме ,засега нямам оплаквания , само дето за пегледа за ортопед аз и се обадих да питам , а вече сме на 3м. Каза че ще даде направление като отида на консултацията (8.05) . Според нея няма да има проблем и не било късно , но аз взех да се притеснявам ... Вие при кой сте ? Гледам че сте на нашата възраст.

# 6
  • Мнения: 48
При доктор Пеева, но нямам много добри впечатления от нея. Направлението за ортопед ми го даде на консултацията през втория месец

# 7
  • Мнения: 752
Аз съм с добри впечатления от д-р Хайвазов. През първата ми бременност имах проблем с крака и той ми помогна много (дори му звънях посред нощ няколко пъти и най-внимателно и подробно ми отговаряше на въпросите). След това и двете си деца водих при него и останах доволна от прегледа им, но и аз съм ги водила към 40-тия ден на такъв преглед.

# 8
  • Мнения: 3 634
Не съм доволна от въпросният лекар. Чувала съм, че е добър специалист, но като човек е отврат. Докато чакахме нашиятред бебето заспа. В кабинета беше студено и Мите се напишка. Гледаше ме с изключителна погнуса докато не се озъбих: "Вие като се събудите не ходите ли първо в тоалетната?!". Прегледа беше за 2-3 мин и не получих никаква информация за нищо.

# 9
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ние попаднахме на Хайвазов случайно. Направи ми впечетление, че не е особено приказлив, но това няма нищо общо с компетентността му. Прегледа Ваньо, каза че всичко му е наред. Беше кратък, но ясен, нямам повод да не му вярвам  Grinning В последствие от моя позната, която работи в същата поликлиника разбрах, че има името на добър лекар. Това е. Друго не знам.

# 10
  • Мнения: 31
До колкото знам, направлението не е за конкретен лекар. Можеш да отидеш при всеки стига да работи със здравната каса. На нас ни дадоха на консултацията във втори месец (ореди 1 седмица) и сега ще избирам къде да ходим. Мисля, че си е твое право да си избереш някой добър, без значение къде работи. Успех

# 11
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Забравих името на ортопеда в 25-та поликлиника, но преди 4 години много компетентно заяви, че дъщеря ми има двустранна дисплазия и ще се оправи с ортопедични гащи Shocked.

След преглед в Горна Баня се оказа, че ставите са перфектни и няма нищо такова.

# 12
  • София
  • Мнения: 17 591
Няма причина да ти определя по такъв начин ортопеда. Аз съм от Младост 3, но на ортопед го водих другаде. Впрочем, и педиатър му избрах далечко - тук никой не ми вдъхна доверие. И все повече се убеждавам в правотата на постъпката си. А преглед от ортопед трябва да се направи до 2 месеца. Без ти да напомняш.

# 13
  • Мнения: 1 155
Водих дъщеря ми на преглед в клиниката в Горна баня при д-р Валентин Алексиев или Александров( не помня фамилията ).

Общи условия

Активация на акаунт