отзиви за хотел "хелена сендс"-сл.бряг?

  • 2 036
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
момичета,събирам отзиви за този хотел-пишете,били ли сте гости на този хотел и дали сте доволни?ще бъдем там с малкия,който е на 1г.и 5.м.

# 1
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Не съм била,но отзивите по чуждите сайтове са много добри.
Иначе и аз се интересувам,но от Хелена парк.

# 2
  • Мнения: 502
ние бяхме по-миналото лято там 2 пъти. страшно много ми хареса, но за съжаление миналата година не посмяхме заради беба- беше новородена и въобще не ми беше до почивка! тази година плануваме да отидем задължително.
хотела е много хубав- има всички удобства. и на плажа, и на басейна все си е приятно. хубаво е че има много зеленина и все едно не си в слънев бряг. можеш въобще да не излизаш от хотела, а да си прекараш невероятно. ако те интересува нещо по-конкретно питай.
ние се стягаме за там най-рано за края на юни-тогава имам рожден ден и ми се иска там да си го празнуваме семейно.

# 3
  • Мнения: 265
...върнах се от въпросния хотел и искам да споделя,че съм очарована.много ми хареса всичко-и хотела,и огромния зелен парк с детски кът,и обслужването,а за ресторанта и обслужването там да не говорим...имахме включени закуска и вечеря.ако някой има конкретни въпроси-ще му отговоря.

# 4
  • София, България
  • Мнения: 5 594
...върнах се от въпросния хотел и искам да споделя,че съм очарована.много ми хареса всичко-и хотела,и огромния зелен парк с детски кът,и обслужването,а за ресторанта и обслужването там да не говорим...имахме включени закуска и вечеря.ако някой има конкретни въпроси-ще му отговоря.
бях по същото време в Слънчев бряг  ooooh! дори имахме среща една от мениджърките във вашия хотел. Чак сега се сещам, че говорхме че ще ходиш  Mr. Green
а можехме да пийнем по кафенце  Blush

айде разкажи по-подробно как изкарахте  Praynig

# 5
  • Мнения: 502
ние ще правим резервации за края на юни. рожденничка съм тогава и искаме семейно там да си бъдем. само се чудя сега с малката как ще се оправяме, че е голямо зверче и току що прохиди. много е бурна. а другото ми притеснение е за изхранването й. дано да ни изтърпят в ресторанта с нейните закуски.

# 6
  • Мнения: 265
мона лиза,наистина щеше да ми е много приятно да се запознаем и пийнем по кафенце.много жалко,че не се разбрахме предварително.от хотела сме много доволни.лошото беше,че постоянно валеше дъжд,но пък изцяло си починахме.за първи път бяхме с малкия.той се държа много добре и издържа теста.та лятото ще го водим вече на истинско море : Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт