Магазин,дрехи на GUESS!!!

  • 14 469
  • 28
  •   1
Отговори
Момичета и маминки ..много моля ако знаете нещо за тази марка  guess  в България дайте инфо,линк  или  кординати...
 
  Cry Cry Cry Cry аз и приятелят ми много обичаме тази марка и мн мн искаме да си купим...
 
  newsm17 newsm17 newsm17 smile3525  love001

# 1
  • софия
  • Мнения: 1 745
Преди време имаше маг. на Витошка,но къде се преместиха,ако изобщо още ги има  newsm78.....

# 2
dani  много мерси..аз не се отказвам..ако разбера нещо ще пиша задължително..

 а спомняш ли си на кой номер е бил...може би ще успея да измъкна инфо къде са го преместили...  Thinking

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 745
Беше като тръгнеш по Витошка след Патриарха  посока Съдебната палата от лявата страна преди да стигнеш маг. Фен Пойнт,но не мога да ти обясня по-точно ...Не голям магазин....

# 4
  • Мнения: 525
Магазин на Guess в България няма.
Най - близо - Румъния.

В Scandal се намират разни стоки.

# 5
  • София
  • Мнения: 847
Магазин на Guess в България няма.
Най - близо - Румъния.

В Scandal се намират разни стоки.


Даже не разни, ами има много. Другаде и аз не се сещам. В Hot Spot има Gas, горе-долу са един стил.

# 6
  • Мнения: 5 622


Даже не разни, ами има много. Другаде и аз не се сещам. В Hot Spot има Gas, горе-долу са един стил.

А, един стил, ама друг път  Wink

В някакво списание бях видяла реклама на GUESS в Цум, но като ходих не видях такова нещо  Shocked  Rolling Eyes

Иначе най-близо  GUESS има в Букурещ и Истанбул.

# 7
  • Мнения: 529
Има един магазин за чанти Guess на Витошка (срещу градинката на НДК), може и да продават други неща, не помня.  Влязох  в него заради една чанта, та не обърнах внимание на друго.

# 8
  • Мнения: 562
[
В някакво списание бях видяла реклама на GUESS в Цум, но като ходих не видях такова нещо  Shocked  Rolling Eyes


GUESS има в ЦУМ, в един магазин на партера до входа от бул. Дондуков, продават и други марки там, но от към цени не ми харесва, по-добре on-line.

# 9
  • София
  • Мнения: 847


Даже не разни, ами има много. Другаде и аз не се сещам. В Hot Spot има Gas, горе-долу са един стил.

А, един стил, ама друг път  Wink


Е, хубаво де, явно много ги разбираш тийнейджърските марки, аз вече съм по-нагоре  Wink

# 10
  • Мнения: 1 417
on-line от къде? Аз в сайта им гледах, че само в САЩ и Канада май изпращтат

# 11
  • София
  • Мнения: 1 424
виждала съм дрехи на ъгъла на солунска и витошка, по към площад славейков. в магазин на 2 етажа. Peace

# 12
Момичета много Ви благодаря !!!!    bouquet  bouquet  bouquet Моята леля живее и работи в Албания-щеше да е хубаво ако там има магазини на guess ама не(поне аз не зная да има)...  Crossing Arms Embarassed Embarassed  Тя по стандарт има мебелни магазини в Албания и в Турция също...но в Турция не ходи от доста години...

 Мисля ,4е ще се стигне до там...че да пътувам до Румъния  Sad Sad Sad Sad Sad

# 13
  • Мнения: 13
Дрехи на GUESS  продават в магазин SKANDAL на Солунска, като се завие от Витошка посока площад Славейков. Пада се от дясната страна, преди ул. Хр. Белчев. Магазина е на 3 етажа, като единия е подземен и там е мъжката стока.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 380
В Бургас в магазина на Diesel също има.

Общи условия

Активация на акаунт