Как отслабнах

  • 1 112
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте на всички,след дълго ходене по мъките и пробване на най различни медикаменти за отслабване реших просто да започна да се храня по веднъж на ден.И тъй като през деня няма кой да ме изкушава започнах да ям само вечер.По цял ден стомаха ми е свит и вечер дори и да искам не мога да поемам голямо количество храна тъй като ми става тежко.И така успях да отслабна с цели 21 килограма.

# 1
  • Мнения: 737
Това за колко време стана?
Не знам при вас как е ама около мен по цял ден някой млящи,хрупа и набива.
Естествено не винаги удържам.
Пиши какво ядеше вечер.
А не е ли по-добре само да обядваш?
Това което аз знам е че колкото по-малко ядеш,толкова по-бавен ти е метаболизма и затова задължително спортуване.

# 2
  • Мнения: 4 678
Здравейте на всички,искам да ви споделя как успях да се преборя с килограмите.Изпробвах много видове хапчета от които обаче ми отслабна само портфейла,и така един септемврийски ден реших да започна да ям само по веднъж на ден  и тъй като през деня няма кой да ме изкушава а вечер има започнах да гладувам през деня и да похапвам вечер.Разбира се веднага ще кажете че,това е най неподходящото време за хранене но уви,след като цял ден стомаха не е приемал никаква храна се е свил до толкова че,вечер и да искам да ям много не мога тъй  като ми става тежко.И така без никакви други медикаменти успях по този начин да отслабна с 21 килограма.Също така ще добавя че,ям всичко без хляб и доколкото мога съм ограничила сладкото.


 newsm78
Коя тема да следя newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=285104.0

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 20:13 от Поци

# 3
# 4
  • Мнения: 4 678
Чакаме третата Peace

# 5

Общи условия

Активация на акаунт