забременяване с противозачатъчни

  • 734
  • 5
  •   1
Отговори
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Имам бебе на 4 месеца и понеже не можах да кърмя започнах да пия противозачатъчни. Но въпреки тях се оказа, че съм бременна в 6 седмица Crying or Very sad . По принцип искаме второ дете, но не сега, а и много ме притеснява това, че има риск за плода от хапчетата, а и съм пила и хапчета за отслабване "Фемимодел", а на тях пише, че възстановяват хормоналното ниво при жените. Повечето ме съветват да го махна, но някои ми казват и да го оставя, аз също повече клоня към аборт, но има едно голямо НО.... Моля дайте ми съвет baby_neutral

# 1
  • Мнения: 49
А какви противозачатъчни си пила,как е възможно да забременееш , но все пак такова трудно решение може да вземеш само ти аз лично съм за аборт

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Това си е изцяло твое решение.Аз лично бих го махнала, не заради малката разлика м/у двете а заради хапчетата които взимаш - противозачатъчни и за отслабване.Не знам всъщност как бих постъпила, то отстрани е много лесно...
Консултирай се с док. за това какви рискове има за бебето от хапчетата, какви може да са уврежданията и т.н.
Успех каквото и да решиш!

# 3
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Пиех "Логест"

# 4
  • Мнения: 9 973
това 3-та тема ли е? newsm78

лекар

# 5
  • Мнения: 4 965

При това положение, бих махнала бебето - колкото и против абортите да съм. Sad

Общи условия

Активация на акаунт