Реалното и виртуалното ми АЗ!

  • 3 993
  • 113
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 625
Провокира ме за темата стар познат, който открих в един форум. Не му казах коя съм, а го накарах да познае! След няколко разменени съобщения установих, че той е ужасно неприятен за виртуален разговор! Ако не го познавах толкова добре щях да помисля, че насреща имам дебил и то с психически отклонения /без да преувеличавам/! Мина ми мерака и да му кажа коя съм!
Това ме накара да се замисля дали и аз не съм толкова различна на живо и в мрежата?
Как мислите вашите АЗ различават ли се?
От къде идва тази рязка граница ?

# 1
  • Мнения: 720
Виртуалното и реалното ми аз са си все един и същ човек - аз.
Но, човек четейки постовете ми, може да остане със съвсем различно впечатление за мен. Тук ги няма интонацията, жестовете, гримасите ...

# 2
  • Мнения: 2 161
Разпознаха ме на няколко пъти тук.Аз също разпознах един човек,но не съм му писала.Просто го чета.

# 3
  • France
  • Мнения: 726
Случвало ми се е да бъда по-рязка в постингите....но, общо взето съм си аз.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Общо - взето, гледам да съм си аз. И тук, и там, се мъча да съм толерантна, да се държа възпитано. Е, тук понякога съм по-рязка, де... Трудно ми е да кажа, защото ми е трудно да се погледна отстрани.

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
Все същата съм си.
Няколко пъти са ме разпознавали на улицата съфорумки и са ме заприказвали.
Една позната наскоро също ми каза, че ме е разпознала и ми каза ник-а.
Аз не се и крия - слагала съм моя снимка, на мъжа ми, семейна... сина ми сега пак е на аватар, в подписа ми е името му...

# 6
  • Мнения: 4 665
На себе си приличам в общи линии . Тук съм само малко по-срамежлива. Иначе предполгам че е забавно да влизаш в разни образи, на мен ми се чини леко шизофренично и не си падам обаче.

# 7
  • Мнения: X
 Thinking хм..м чувствам се някак си разтроена как да отговоря на този въпрос.
Някак си все си мисля,че човек като пише , по-лесно си казва някои неща и следователно си представям всеки от форума поне една идея по-добър реално,отколкото  ми се струва тук виртуално.

# 8
  • Мнения: 2 448

Няколко пъти са ме разпознавали на улицата съфорумки и са ме заприказвали.
Е, със сигурност са те разпознали заради снимката.По писанията няма как като видиш някой и да го познаеш. Laughing
Виртуалното и реалното ми аз почти не се разминават. Не ми е в стила да влизам във филми и да се представям за коренно различен човек.

# 9
  • Мнения: 2 161
Все същата съм си.
Няколко пъти са ме разпознавали на улицата съфорумки и са ме заприказвали.
Олинце и аз те видях близо до Макдоналдс,но бях в колата.Може би щях да ти се обадя,въпреки че не те познавам.Просто импулсивно.

# 10
  • Мнения: X
На себе си приличам в общи линии . Тук съм само малко по-срамежлива. Иначе предполгам че е забавно да влизаш в разни образи, на мен ми се чини леко шизофренично и не си падам обаче.
Иначе и аз така Peace

# 11
  • Мнения: 22 349
Същата съм си, даже тук съм малко по-мека с хората. ))) Гледам да държа приличен тон. )

# 12
  • Мнения: 17 546
Не знам дали съм същата. Може да си мисля, че е така, пък за хората да не е.

# 13
  • Мнения: 2 161
Същата съм си, даже тук съм малко по-мека с хората. ))) Гледам да държа приличен тон. )
И аз така.

# 14
  • София
  • Мнения: 625
Не знам дали съм същата. Може да си мисля, че е така пък за хората да не е.

Ето това и аз се чудя? Дали само ние си мислим, че сме същите?

Общи условия

Активация на акаунт