толерирате ли темите за имената

  • 3 239
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 756
честно да ви кажа на мен ми писна от теми за имена и теми от сорта бременна ли съм - вие като избирате име на детето си  какви са ви критериите : какво мислят останалите или имате някакво лично отношение в избора на име за детето си и въобще мислите ли че има смисъл да се пускат теми за имената / освен да си правим номер постове  Laughing/ като след това дори и не ни уведомяват как са решили да го кръстят това детенце .... а ние си пишем имена , пишем ли Laughing Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 537
Ами освен, че те си праят брой постове и ние също си вдигаме бройката  Mr. Green Иначе по темата, ами незнам аз когато избрах името на малката не съм питала тук, но пък го бяхме избрали отдавна с татито. Но пък като искат помощ хората, защо пък да не драсна един - два реда.  Peace Да наистина е дразнещо това, че после след като си дал глас за еди кое си има, после никой не се сеща да напише как аджеба в края на краищата кръстиха детето. Ама здраве да е!  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 672
ха ха ха

И на мен ми писна от тези теми - винаги има 2-3 да се въртят Simple Smile А като видя кажете име с ... (буква) ми става смешно, защото има бая обширни списъци с имена...

Ама не ги и чета вече тези теми, еле пък да пиша Simple Smile

Какво да направим, хората си имат дилема и искат да си я споделят - това все пак е свободен форум Simple Smile А това, че на някои ни е писнало - да не четем Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 374
Мнението ми е безплатно,защо пък да не го дам,но пък от друга страна тези теми са наистина много,на ден поне по 2 за имена!

# 4
Вече изобщо не се включвам в тези теми.

# 5
  • Мнения: 2 960
всеки има право да пита.като съм в настроение влизам в темичките и давам идея според моите виждания.в повечето случаи обаче ми е далеч по интересно да чета други неща.

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На мен пък не ме кефят подобни теми като тая  Crazy  ..... чудя се дали да пусна тема по въпроса  newsm78

*без лоши чуства   bouquet

иначе по темата: Толерирате ли темите за имената ?!

Определно няма за какво да  ме дразнят такива теми  Wink


# 7
  • Мнения: 756
извинявайте че темата се повтаря , но нещо не мога да изтрия другата - дава ми грешка .Ами че е безплатно да и аз си го давам и ми е готино да си правя лесно постове Simple Smile))  , но поне да кажат името , което са избрали

# 8
  • Мнения: 136
axel_chiaraНали за това е форума .?Някои хора просто си чешат пръстите.Други пък наистина следят мненията.В никой случай , това не се прави злонамерено .Бъди по-снизходителна! Hug
А името на дъщеря ми го избрахме с мъжа ми.

# 9
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
не разбирам това да избираш името на детето си от тук тоест какво ще кажат хората.Но ако съм на кеф влизам и давам мнение което е доста рядко именно в тези теми.Нащо име го избра татко ни .

# 10
  • Мнения: 4 335
Всеки може да пита каквото си иска и мисля,4е на които не му харесват тези теми просто не трябва  да влиза в тях Hug

# 11
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Като видя такава тема за имената,влизам и си давам мнението Peace
Разбирам мамите който пускат такива теми Grinning
Просто са си намислили няколко имена, но незнаят кое от тях ще е по харесвано от аудиторията.
Всяко едно семейство и8ска детето им да носи най хубавото име Grinning
Името на дъщеря ми го избра таткото Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 1 603
Най-любими са ми темите, дето се пита "аз бременна ли съм"  ooooh! ooooh! ooooh! .... не знам колко годишни са девойките, дето ги пускат, но съм сигурна, че им е рано за секс.

# 13
  • Мнения: 8 999
Премам, че щом питат, наистина имат нужда от подкрепа при избора на име. За себе си не мога да си представя, че ще пусна анкета за името на детето си, но аз и други неща не мога да си представя и приема, така че и темите за имената не ме учудват.
С удоволствие изказвам мнението си, надявайки се да помогна.
А и винаги е възможно да се завихри някое малко скандалче при обсъждането!

# 14
  • Мнения: 1 243
И аз като видя такава тема за имената,влизам и си давам мнението Peace Grinning

Общи условия

Активация на акаунт