Побърквам се от тия киселини :( Помогнете

  • 12 347
  • 128
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 250
Добро утро мами, моля ви за помощ   Praynig Вече не ги издържам тия киселини ooooh! Побъркват ме сутрин обед вечер по всяко време. Вече полудявам #Crazy ако някой знае как мога да ги облекча моля нека да сподели  Hug

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 18:41 от Reza

# 1
  • Мнения: 676
На мен по принцип докато бях бременна нищо не ми помагаше просто следях кои храни ми предизвикват киселини и ги отбягвах.Не че съм ти от особена полза, но при мен беше така.

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Талцид е спасението.

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Талцид е спасението.

И аз така съм чувала, аз лично пиех накрая газирана вода.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Талцид,киесело мляко,ябълка,газирана вода-все тези неща се препоръчват,виж някое от тях може да ти помогне.И аз бях с киселини и накрая вече нищо не ме облекчаваше.Желая ти повече късмет в борбата с киселините от мен.

# 5
  • Мнения: 469
И аз имах голям проблем с киселините.От 6-ия до 9м.изпих един буркан сода Mr. Green
За съжаление и това е временно решение,3-4часа след това пак започват гадните киселини ooooh!
Сестра ми дъвчеше Талцид-много й помагаше Peace

# 6
  • гр.София
  • Мнения: 250
Талцид е спасението.


Това предполагам са хапчета и не са вредни. Ако е така ще ги купя че не се издържа вече.

# 7
  • Мнения: 1 197
И моите бяха много зверски,направо не се траеше  Mr. Green ,на мен лично ми помагаше зелена ябълка и сода.Лекарства не съм пила  Peace

# 8
  • Мнения: X
Моите киселини бяха съсем леки, но при тежки ситуации - зелена ябълка и газирана вода.

# 9
  • Мнения: 1 080
Само Талцид и сода!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 718
Газирана вода=>Taлцид=>Сода
В ранните месеци пиех газирана вода, след това минах на Талцид и накрая пиех сода. Препоръчвам ти от тази на Др.Йоткер, определено се различава от другата на вкус и много действа.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 801
Помага и костилка от маслина, гълта се с малко водичка.

# 12
  • Мнения: 656
Опитай Талцид,на мен не ми помагаше особено,но при всеки различно.Другото за което се сещам-препечени филии,обикновени бисквити,сухари,ябълки.Последните месеци нищо не ми помагаше и спях седнала.

# 13
  • Мнения: 1 187
опитай се да разбереш от какво са ти киселините - моите бяха от колата, въпреки че е газирана

# 14
  • София
  • Мнения: 928
Опитай да пиеш газирана вода. На мен ми помагаха и ментовите бонбони.

Общи условия

Активация на акаунт