AVON обсъждане на продукти-5

  • 22 880
  • 607
  •   1
Отговори
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480




А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Асеновград:
krissie
lulu-73

Бургас:
bradata -Славейков
bubi4ko

Варна:
katyadjin
kaPTuHa
chockolina
Sisil -  кв. Левски, центъра
Annitka


В. Търново:
Папитууу

Добрич:
БуБу`

Елхово:
Steli_Meli

Павликени:
sisi_mi6i

Пазарджик:
мама Мери

Перник:
GarJeto     

Пещера:
Lady_Flirt

Плевен:
Patenceto84     

Пловдив:
Малайза   - Кичука; центъра; ПУ
lindaaa     -кв.Смирненски и центъра
nadinkata - жк Тракия
vesi_vas"Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
   
   
Разград:
SheDevil
so sweet

Русе:
kaka_ivka
Nadia Aleksandrova
kaka_ivka

Севлиево:
майчето

Свищов:
rumi_m2001

Ст. Загора:
ива_АВИ
biskka             

София:
Валентина - Пирогов, ВМА, 5те кьошета, Сухата река     
Емия-Обеля
Знаток- Дружба
Зъхи-Красно село и Лагера
Стики-ж.к.Хаджи Димитър и ж.к.Стефан Караджа
Чут Чут-Нови искър, до Пазара Димитър Петков - на Пиротска
Alinka-Младост, Дианабад, Мусагеница, Дървеница, Изток, Изгрев, Гео Милев, Студ.град и Павлово
andreevaa - Център, близко до Халите и Цум
AnnaGaudi -Младост 2
bebsun - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център
galastra-Лагера, Център   
eaven - Гео Милев,на гърба на х-л Плиска, Костенец
evica  - Младост, Подуене, Център
Finty- център,Слатина, Гео Милев
Gigi- Изток, Овча Купел, център
Jeanny - ж.к."Подуяне"
zaika baika    - Дружба, центъра
mimeime         - около кино Арена (запад)
Miles            - Павлово, Овча купел
Mirena80      -Св. Троица, Захарна фабрика, Западен парк, Банишора, центъра
onejnost             -Кокаляне,Панчарево,Младост,Плиска
pavlina_velikova-Слатина, Гео Милев, Център, Лозенец, Дружба
petjia            -  Люлин 7, център/бул. Ал.Стамболийски/
Picky             -  Дружба 1 и 2, Младост, Гео Милев и Слатина/бул. Ал.Стамболийски/
samokovi       -Дианабад, Студ. град, Изток, Изгрев и Център
seilar            -Окръжна болница
s miris na zena - Надежда
stella_16       -Люлин 4
vaiza                -  ж.к. Бъкстон, Плиска

Ямбол:
Rouz   

# 1
  • Мнения: 776
Някой пробвал ли е вече новия околоочен anti age крем от серията Anew или много бързам? Mr. Green Понеже нали каталозите вървят с един напред ( с изкл. на София )  Whistling Питането ми е за каква възраст е кремчето, защото описанието "напреднали признаци на стареене" звучи много неясно и относително. Също добре ли се понася от кожата, силно ли му е стягащото действие и много ли е мазен? Thinking Благодаря предварително!  bouquet

# 2
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Крема се препоръчва за 40+ ,днес го гледах и като консистенция ми се стори гъстичак...

# 3
  • Мнения: 619
Предполагам,че ще са доволни клиентките както и от останалите продукти от серията,все още обаче няма някой тествал при мен ...

# 4
# 5
Здравейте аз съм представител на Ейвън от близо 4 години и съм от Горна Оряховица , и в същото време съм и редовен потребител. Много от козметиката ми си я поръчвам от Ейвън. Имам също и много от бижутата и чантите.Единствено от серията за коса не съм много очарована, любимият ми парфюм е от серията със Салма ХАйек -  Always. В кампания 5 си поръчах пудрата 2 в 1 , и е страхотна. ОТ прахообразните сенки също съм много доволна. Новата спирала не съм си я вземала но една приятелка ми я препоръча.Общо взето Ейвън ми е една от любимите марки, и я предпочитам пред Орифлейм. Въпреки че съм и редовен клиент на Орифлейм.

Майка ми си поръчва кремове от златната серия ANEW и за околоочния контур също - каза че били хубави.

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 09:16 от toni_to

# 6
  • Мнения: 1 259
Maйка е пробвала само мостри, но каза че определено се чувства разлика в сравнение със Solution, които използва по-често!
А аз иска да похваля ваксата за коса, много ми харесва...!И клиентите ми също са доволни!

# 7
# 8
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537

100 % стоя зад супер шок!!!
 Peace
Очите ми без спирала:

със спиралата,нанесена 2 пъти!


Кате, Кате - този поглед ме омагьосва!

Киора -  цялата златна серия Аню е за  над 40 г. Не е желатено ползването й от по-млади момичета, защото е аргесивна и тежка за по-малка възраст.

# 9
  • Мнения: 3 698
А автобронзантите пробва ли ги вече някой? Аз имам горчив опит от един на Джонсън от който въпреки спазените указания, ексфолиране преди първи път и т.н. станах на оранжеви петна  Shocked .Време за солариум обаче ньет и се чудя дали да не пробвам с AVON-ски бронзант Thinking.Ако някой е ползвал, моля да сподели ефекта, а също и как мирише след нанасяне Praynig. Успешен ден   bouquet .

# 10
  • Мнения: 491
Момичета, някоя от вас поръчвала ли е от спиралите Color Trend цветове Jet и Java? Една клиентка иска кафява или зелена спирала, а в каталога не мога да се ориентирам какви цветове са точно тези -  Java ми прилича на кафяво, но да не се окаже някакъв друг цвят?

# 11
  • Мнения: 1 259
Java e кафява,а Jet e черна, първата са ми я поръчвали, но пак е тъмничка(кафяво де...), а зелената и синята са ги махнали!

# 12
  • Мнения: 491
*Poli*, благодаря ти за бързия отговор  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 5 828
Зелена и синя спирала няма от години за съжаление  Sad
Аз много ги харесвах, дано пак да пуснат  Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 351
Здравейте!
Искам да попитам, някой ползвал ли е продуктите от страница 50/51- гел за очи Hydra Radiance, овлажняващ нощен крем и овлажняващ крем за лек тен на лицето...Сега са на доста добра цена-13.90 за трите, та се чудя дали да поръчам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт