Препоръчайте клуб за рожден ден на 3 годишно дете

  • 3 775
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 704
Дъщеря ми след два месеца има РД и навършва три години.
Препоръчайте клуб,в който сте празнували РД на вашето или друго детенце и Ви е харесало.
Останали сте доволни,както Вие така и детето.
Темата ми е провокирана от факта,че една част от клубовете не са това,което бяха...

Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Кажи кой квартал ти е удобен?
Аз съм доволна от Страната на чудесата в Младост, а и от един новичък в Манастирски ливади, на Казбек 41, но ще видя после поканата с телефони, че ми остана в офиса.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 704
Този клуб на Казбек 41 да не е Парти ленд или е някой още по-нов?
Живея съвсем наблизо и в южните райони ми е наблизо.Дори си мисля за Приказака без край в Гео Милев.Далече е,но ако наистина е хубаво....Били сме там но на РД на по-големи деца 10-11 години.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 704
Никой ли не е празнувал РД на детето си наскоро и да даде отзиви  Sad?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Скоро бяхме на рожден ден в Приказка без край, на 5 годишно дете. Децата се забавляваха добре въпреки, че не се познаваха всички.
Бяхме и в Мечо пух в Люлин. Голяма игра падна там.Много се забавляваха. Според мен зависи и от децата дали се познават.

# 5
  • Мнения: 22 879
Доволни сме от Бъни в Срелбище/миналата година/ и от Приказка без край/тази година/ .Нямам забележки.В Бъни е свежо и уютно,но е малко,Приказката може да събере повече гости;деца и възратсни.В Приказката сме били и преди на рожден ден,в малката зала,беше добре.

# 6
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Люлин - Мечо пух, ако не ти е далече. Каката ги занимава, но ги оставят и да се набеснеят на воля. Широчко е, за 10 до 15 деца е идеално. Залите за родителите и за децата са свързани (което за нас е важно, защото моят син държи винаги да знае къде съм  Crazy). Последните 6 месеца всичките приятелчета на синът ми се изредиха да празнуват там, много им харесва на децата. По принцип е едно момиче, което се грижи за децата, но напоследък постоянно обучаваха нов персонал и бяха по 2, едната докато ги рисува, другата ги гледа или им организира някакви игри. Правят ритуал за рожденика - викат "торта, торта", желание, духане на свещички, приятелчетата поздравявят рожденика с песничка или стихче (който иска) на микрофон, подарък за празнуващия от клуба (часовник  Laughing) това е най-общо   Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 11 704
И на мен ми похвалиха Мечо Пух.Може би трябва да отида да го видя все пак.
А в Приказка без край е приятно поне в тази част за по-големите деца.
А там където са по-малките залата за родители не е ли малка?Веднъж съм влизала и имам такива спомени.А залата за деца май беше по-голяма от тази за родителите.

# 8
  • Мнения: 1 187
Ние сме доволни от Джунглата в Овча Купел. Peace

# 9
# 10
  • в края на града
  • Мнения: 4 446

На снимката с мястото за игри, това, което е пред пързалките също е малка зала за децата и е пълна с играчки (от снимката не се вижда). Но най-добре да се иде на място и да се разгледа и да се прецени, не знам какви изисквания има майчето...

# 11
  • София
  • Мнения: 408
Вчера празнувахме РД на Тони в Джулиленд. Очаквах някой подводни камъни,но не ...всичко беше невероятно. Това за мен е най-прекрасния клуб, където може да се празнува РД на дете.Огромна зала за децата, четири момичета, които да се грижат за тях, най-различни видове забавления, добра храна няма нещо от което да съм недоволна. Нещата, които четох във форума като негативни са отстранени, например вече не е необходимо да снима техен фотограф, бдят над децата като орлици, моя син най-малко пет пъти излиза от детската стая и хваща директно към стълбите - едно от момичетата с лъвки скок госпря. Имаше и едно бебенце и за него се грижеха каките. А на всичко отгоре нищо не казаха за това че доста пресрочехме времето, трябваше да сме до 7ч, а ние едва към 9 успяхме да си тръгнем. Нямаше нерви, нямаше лоши погледи. За мен вчерашното преживяване бешенай-хубавото, затова го препоръчвам на всеки. 

# 12
  • Мнения: 22 879
А в Приказка без край е приятно поне в тази част за по-големите деца.
А там където са по-малките залата за родители не е ли малка?Веднъж съм влизала и имам такива спомени.А залата за деца май беше по-голяма от тази за родителите.
Ами залата за децата е доста голяма,тази за родителите е както в другите клубчета,средна работа.Зависи колко гости ще имаш,до 15 човека ще се съберат спокойно,според мен,

# 13
  • Мнения: 1 341
миналата година  празнувах на дъщеря си рожденият ден в Приказка без край. Събират се без проблем 25-30 души. Говоря замалкия клуб. Капацитета на новия е доста по-голям

# 14
  • София
  • Мнения: 6 559
миналата година  празнувах на дъщеря си рожденият ден в Приказка без край. Събират се без проблем 25-30 души. Говоря замалкия клуб. Капацитета на новия е доста по-голям
в залите се събират 25-30 деца, но  30 родители около двете маси е абсурд да се съберат - ще бъде г.з връз глава. все пак за вашия р.д. ще бъде топло и ако опънат 2 маси навън може и да стане. другото, което е притеснено, е мястото за хранене на децата там повече от 20 деца (и то нагъчкани) не се събират. тъй че всичко зависи от броя гости. клубът е хубав, но аз лично имам 2 основни забелажки - трябва да помислят за обезопасяване отпред, защото децата лесно излизат на улицата и второ да не сервират детските менюта още в началото на купона, защото съм виждала лазещи мухи по сандивичите.

Общи условия

Активация на акаунт