Изкуствен маникюр

  • 8 358
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Купих си  изкуствен френски маникюр БРОДУЕЙ  много ми го хвалиха . Страшно добре  ми седи.
Вие ползвате ли изкуствен маникюр?

 

# 1
  • Мнения: 1 688
На мен ми е много странно .. по точно не удобно де  newsm78 Дай снимки :П току виж и аз съм си купила Wink

# 2
  • Мнения: 1 187
и на мен ще ми е интересно, пък и цената може да споделиш

# 3
  • Мнения: 1 418
Аз съм с гел и не бих си лепила такива нокти.
Ако ти стои добре и ти е удобно-нищо лошо.

# 4
  • Мнения: 59
да кажи нещо повече цена , снимка???

# 5
  • Мнения: 1 413
И аз съм решила да си купя и ще чакам информация - лесно ли се лепи, снимки ако може, цена!

# 6
  • Мнения: 2 414
Аз не съм ползвала досега.
Преди време си бях взела едно комплектче на Фингърс,но не можах да си сложа ноктите като хората. Laughing
В момента ноктите ми са доста дълги и много здрави и всички ме питат дали не съм с изкуствени,така че и сега не бих си сложила. Laughing

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз не съм ползвала

# 8
  • Мнения: 120
И аз съм решила да си купя и ще чакам информация - лесно ли се лепи, снимки ако може, цена!

Много е трудно да се намерят в сайтове !
Има ги в сайта на НИСЕА в търсене  на продукт напиши BROADWAY и ще ги видиш всичките с цените , от там има и  линк и с американския сайт с демо как се лепят.

# 9
  • Мнения: 3 306
никога не съм си лепила  Rolling Eyes 

# 10
  • Мнения: 3 830
Никога не съм си слагала изкуствен маникюр и нямам и желание.

Ноктите ми стават по 2-3 сантиметра и по естествен начин Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 870
аз във момента съм със такъв маникюр даже готов нарисуван и съм много доволна.Пера мия чистя и се запазва по 2 седмици без да се отлепи  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 306
sneji_suni  би ли казала каква марка са изкуствените ти  нокти  newsm78  колко парички ... от каде ........ снимчици може да пуснеш  Hug

# 13
  • Мнения: 120
sneji_suni  би ли казала каква марка са изкуствените ти  нокти  newsm78  колко парички ... от каде ........ снимчици може да пуснеш  Hug

BROADWAY са   търси в гугъл  НИСЕА после в НИСЕА търси в търсачката на сайта BROADWAY.

# 14
  • Мнения: 3 306
malka_luna  видях ги вече тези Broadway   Peace   но тя може да е с други  Peace  да не са точно такива   Rolling Eyes   а и ако пусне снимчици как  стоят всъ6тност 6те е супер  Crazy 

Общи условия

Активация на акаунт