Къде хвърлихте пъпчетата на близнаците?

  • 2 312
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
От няколко дни се замислям по този въпрос и нещо не мога да се спра на определено място  newsm78. Вие къде хвърлихте пъпчетата на близнаците си? На едно и също място или на различни? Кога го направихте? И как избрахте мястото?
Не открих такава тема и предварително се извинявам ако се повтаря.

# 1
  • Мнения: 405
 Още не сме ги хвърлили EmbarassedИ аз се чудя

# 2
  • Мнения: 38
При нас едното пъпче е паднало  в болницата, не са ни го дали и ние решихме, че Добри ще го правим лекар Simple Smile
А пък другото си е още вкъщи  Embarassed Embarassed все забравяме да го хвърлим,
Иначе мислех да го хвърля някъде в одиторска компания от типа на KPMG, пък и Стани хвана елката на прощапулника.... и го определихме , че ще наследява професията на баща си... т.е. счетоводител.
Сигурно преди да го хвърля тр да махна пластмасовия клипс  newsm78
 

# 3
  • София
  • Мнения: 415
На Цвети му падна в болницата и не ни го дадоха, а на Ани още не сме го хвърлили. И ние се чудим.

# 4
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
На дъщеря ми пъпчето падна в болницата, а на сина ми го хвърлихме на летището.

# 5
  • Мнения: 655
Дадохме ги на сестрата на мъжа ми, която замина да следва в Оксфорд да ги хвърли там на покрива на унито.

# 6
  • Мнения: 623
Ние още не сме..... а и не съм решила къде.
mimozka23 ,ако нямаш против,да питам тук някой знае ли откъде идва това поверие?

# 7
  • Мнения: 138
Естествено, че нямам против. На мен също ми е интересно да разбера. Много ще е хубаво, ако някой знае да ни светне  Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 67
Нашите пъпчета са паднали или в болницата или в дом "Майка и дете",тъй като децата прекараха там 43 дни.Даже незнаех,че трябва да се хвърлят някъде Shocked

# 9
  • Мнения: 770
И нашите все още си седят в шкафа  Rolling Eyes. Още не сме измислили къде да ги хвърлим newsm78

# 10
  • Мнения: 4 965
На моите деца пъпчетата паднаха още в болницата и никой не си направи труда да ми ги даде, та не се наложи да ги хвърлям където и да било.
Може пък да станат докторки...
Ама аз съм им намислила друго. Дано наследят моята професия /поне едната/...

# 11
  • Мнения: 623
" ........Знам че ако имаш 2 деца трябва да са заедно пъпчетата за да се разбират и да си помагат през годините!......   "   
Цитирам мама DiVeNa от тема в съседен форум.Това за пръв път го чувам.Както е тръгнало,явно при близначетата всичко все ще си върви в комплект Simple Smile

Въобще тази история с пъпчетата май е по-скоро за родителите - да се отдадат на сладки мечти за розово бъдеще на децата си. Wink
 


Ето и линка
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283777.msg7176581#msg7176581
 

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 09:19 от didka_2

# 12
  • Мнения: 3 336
И нашите бяха паднали в болницата, но им бяха под възглавничките единия ден, добре че видях едното случайно, та потърсих и другото. никой не ми каза, че са там Rolling Eyes Сега и двете са вкъщи и още се чудя къде да ги хвърля.

# 13
  • Мнения: 7 803
не вярвам на такива поверия

# 14
  • Мнения: 28
И при нас е подобно. На Коко е паднало в болницата и никой не ми го даде, а на Ники беше в креватчето му и си го прибрахме. Още стои в една кутия в къщи...

Общи условия

Активация на акаунт