Пъпче с подутина от едната страна

  • 1 716
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 685
Здравейте. Имам един проблем. Моята дъщеря ме е на почти пет години. Преди около три месеца се преместихме да живеем в Германия. Исках да я пратя на детска градина. Когато отидохме да и правят преглед тя се разплака и по този начин доктора видя че има подутина до пъпа.Подутината се появява само когато плаче или се смее. каза че няма нищо страшно но трябва да се оперира до 10 годишна възраст. Иначе при бременност щяло да се вижда и да я боли. Търсих нещо в интернет но открих само като  "кожен пъп" но при малки деца. някой може ли да каже какво е това и имал ли е такива проблеми. Много се тревожа и ще съм благодарна ако някой ми пише Sad

# 1
  • Мнения: 5 760
Най-вероятно е херния, между мускулните влакна и ще трябва да се корегира, защото може да нарастне при някакво по-значително усилие.

# 2
  • Мнения: 1 685
Благодаря за отговора. Няма оплаквания че я боли и не се вижда на пръв поглед. Казаха ми че не е страшно. С операция ли се коригира. И болезнена ли е.

# 3
  • Мнения: 5 760
С операия, но се изписва или на същия ден или на следващия. Прави се с упойка и не усещат нищо след това. Е, няколко дни ще я боли малко, но все пак си е операция! Hug

Общи условия

Активация на акаунт