Фризьор в Лозенец

  • 7 139
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Момичета, моля дайте идеи за добър фризьорски салон в Лозенец. Под добър нямам предвид скъп, а по-скоро с добри фризьори, които имат идея за това какво отива на даден човек, а не просто да те накълцат както им дойде. Аз загледах наскоро салона Вени, близо до кемпински, но нямам идея как работят там. Ако някой има впечатления от него или от някой друг в района моля да ги сподели.

# 1
  • Мнения: 481
Здравей,аз живея в Лозенец,
в нашата кооперация има салон.Не съм го посещавала,но виждам че постоянно е пълен и има много мацки,които ходят.Това се намира на ул.Кричим 74(с/у Природоматематическата гимназия)...дано съм била полезна Peace
Има още един,който е на ул.Якубица 20(пресечната на Кричим),салона е Nail bar,но там си е скъпичко да знаеш.Този съм го посещавала и съм много доволна Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
В долната част на Лозенец, на ул. Крум Попов има няколко салона.
Има един салон, /не му знам името/ само младежи работят там, поне само такива виждам. Пълно е.
Не че това е важно, но щом има хора явно има причина, все пак, знам ли.
Ще погледна после как се казва.  Crazy

# 3
  • Мнения: 5 647
На ул. Милин камък /срещу бензиностанцията/ салон Мания. Ходя там от години и съм много доволна.

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 13:07 от М.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 352
Кажи в коя част на Лозенец си?

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Експерта, на Дж.Баучер 101  Peace

# 6
  • Мнения: 22
Живея в горни Лозенец и ще ми е по-удобно салона да е в този район.

# 7
  • Мнения: 19 360
И аз ще следя темата.

# 8
  • София
  • Мнения: 202
На Черни връх след РУМ-а в посока НСО в блока има салонче и работи страхотно  Wink

# 9
  • Мнения: 842
http://www.pollystylebg.com/ Този салон се намира на ул. Хараламби Тачев, близко до супермаркет Елемаг.
Не съм го посещавала, но от познати знам, че е добър. Цените за някой неща е по-скъпи, за други са нормални.
Съжалявам, че не мога да бъда по-точна.




# 10
  • Мнения: 7 723
КОК! ...на ъгъла на Евл. Георгиев и Раковски  Peace

Общи условия

Активация на акаунт