Какво давате на бебета си докато им никанат зъбки???

  • 1 934
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Какво давате на бебенцата си докато им никнат зъбки?Аз го мажа с дентинкокс ,ама май не му действа.Много е раздразнителен и плаче.Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 1 212
Да, това е сякаш най-популярният лек ...
Аз лично нищо не мажа . Когато дигне температура и е изключително неспокоен, вечер давам Панадолче ... облекчава  Peace

# 2
  • Мнения: 104
Аз давам хомеопатичното Дентокинд  Peaceпо три пъти на ден, разтворено в малко вода. При сериозни кризи може да се дава и по-често. Сякаш има ефект, но действа с натрупване. Понякога мажа и с Дентинокс, но само в краен случай и при силен плач, че все пак има лидокаин вътре.

Имам приятелки, които ползват освен тези две неща и Генгигел, но казват че няма много ефект. Аз лично не съм го пробвала.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Да, това е сякаш най-популярният лек ...
Аз лично нищо не мажа . Когато дигне температура и е изключително неспокоен, вечер давам Панадолче ... облекчава  Peace

 Peace и ние сме така, нищо не помага на 100%.Търпение трябва!

# 4
  • Мнения: 491
Давам Калгел,когато е по нервна и не спи спокойно давам Панадол

# 5
  • Мнения: 252
Мажех със всички всевъзможни гелчета които имаше , но ефекта беше временен. Когато станеше много нервен му давах панадол.

# 6
  • Мнения: 770
Нищо, защото струва ми се няма ефект от изброените Peace

# 7
  • Мнения: 5 940
И аз не давам нищо.

# 8
  • Мнения: 636
Нищо не й давам. Повече внимание, гушкане и най-вече търпение.

# 9
  • Мнения: 2 374
общо взето нищо не помага,давах дентинокс и калгел и сега мажа от време на време

# 10
  • Мнения: 1 477
Дентинокс и калгел съм давала.Истината е ,че нищо не помага.Само търпение  Hug

# 11
  • Мнения: 1 091
Нищо не й давам. Повече внимание, гушкане и най-вече търпение.
Peace

# 12
  • Мнения: 229
Мазала съм с Калгел , Дентинокс ,пробвах Хамомила и свещички Вибуркол - май нищо няма ефект. С гелчетата успявах само да го приспя , действат за около 15минутки Sad

# 13
  • Варна
  • Мнения: 567
Мажа го с пансорал, защото той единствен няма ограничение за брой намазвания на ден!
Дентинокса, само в краен случай!

# 14
  • Мнения: 502
и аз нищо не ползвам защото ефекта на всички избоени до сега е около половин час и след това наново. знам че може да се намажат венците и панадол ако е много раздразнено детето, но за сега не съм пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт